Podkreśl kwintesencję swojej kobiecości

Bądź kobietą Valentino, która wciąż poszukuje siebie. Jest zachwycająca, tajemnicza i absolutnie olśniewająca. Wie, jak wyróżnić się z tłumu, umiejętnie żongluje swoim wizerunkiem i ma dystans do samej siebie. Pozwala ponieść się wyobraźni.

Nowy zapach od Valentino_Valentina

JEJ ZAPACH
KLASYCZNY I NOWOCZESNY


Zmysłowa i śmiała kobiecość, która wymyka się konwencjom, zainspirowała dwóch mistrzów perfumeryjnych Oliviera Crespa i Alberta Morillasa do stworzenia zapachu będącego hołdem dla współczesnej kobiety Valentino. Każda z nut perfum Valentina ujawnia charakter i wyrafinowanie oraz zaskakuje, łącząc w sobie zapach włoski, kwiatowy i orientalny. Entuzjastyczna i radosna bergamotka miesza się z zuchwałą nutą białych trufli. Po nich pojawia ucieleśniający piękno aromat jaśminu, pomarańczy i tuberozy, a następnie radosna nuta smakowitych poziomek. Całość zwieńcza szlachetne drzewo sandałowe i zmysłowy bursztyn… Valentina zostawia po sobie słoneczny i zaskakujący, klasyczny, ale nowoczesny ślad.


EKSKLUZYWNY FLAKON Nowy zapach Valentina dla kobiet od marki Valentino

Intensywny zapach perfum idealnie komponuje się z subtelnym flakonem z przezroczystego kryształu. Lekko zaokrąglony, ale zgrabny, ozdobiony trzema kwiatami – białym, beżowym i cielistym – symbolami mody Valentino w kolorach pojawiających się w nowych kolekcjach, podkreśla zamiłowanie tej marki do kontrastów i przeciwieństw. Zmysłowy flakon, który umiejętnie łączy w sobie zadziorność i niewinność, powściągliwość i otwartość, zwieńcza srebrne koło i perła. Białe opakowanie zdobią wytłaczane motywy kwiatowe.

CENY:
EDP 80 ml – 399 zł
EDP 50 ml – 299 zł
EDP 30 ml – 229 zł


W ofercie znajdują się również:
Dezodorant 100 ml – 138 zł
Balsam do ciała 200 ml – 159 zł
Żel pod prysznic 200 ml – 140 złDodał(a): Małgorzata Piguła , Środa 04.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×