Zapachy na Walentynki

Wiele z Was zapewne z niecierpliwością czeka na walentynkowy wieczór. Część sięgnie po sprawdzone perfumy, a część nadal zastanawia się, co będzie odpowiednie na ten czas. Zobaczcie nasze propozycje zapachów na ten wyjątkowy wieczór, które składają się z samych nowości!

Zapachy na Walentynki

Zapachy na Walentynki


Wiele osób mówi, że walentynki, to dzień jak każdy inny, lecz mimo wszystko większość z nich chciałaby mieć z kim je spędzać. To właśnie wtedy szczególnie cieszymy się z bliskości drugiej osoby i celebrujemy ten czas.

Walentynki zazwyczaj kojarzą się z romantycznymi spacerami, kwiatami, nastrojowymi kolacjami, a jak wiadomo, do takich chwil trzeba prawidłowo się przygotować. Kobiety dużo wcześniej myślą nad odpowiednim makijażem, fryzurą, czy stylizacją na ten wieczór. Wszystko to jest jak najbardziej ważne, lecz idealnym uzupełnieniem wizualizacji jest dobór odpowiednich perfum!

Wiele kobiet wybierze sprawdzony zapach, który być może kojarzy im się z jakimś konkretnym wydarzeniem, czy po prostu są do niego przyzwyczajone. Część jednak na pewno z chęcią sięgnie po nowości. Zdecydowany prym będą wiodły słodkie zapachy, które otulą nas swoim ciepłym aromatem. Zazwyczaj będą one zawierały domieszkę wanilii, czy korzennych zapachów.

Zobaczcie galerię naszych propozycji zapachów, które od niedawna goszczą na półkach
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 07.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
polskagola
juhu
Dodano: 2014-03-09 07:04:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×