Zdjęcie Tyry Banks bez makijażu bije rekordy popularności

Gwiazdy przywiązują niezwykłą uwagę do swojego wyglądu... Jednak Tyra Banks ewidentnie ma duży dystans do siebie.

Zdjęcie Tyry Banks bez makijażu bije rekordy popularności

Tyra Banks należy do najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawanych modelek na świecie. Swoją karierę zaczynała mając 17. lat. Sesje z jej udziałem mogliśmy podziwiać m.in. w takich tytułach, jak: Harper's Bazaar, Cosmopolitan, czy Elle.

Była także twarzą znanych marek, np. Dolce&Gabbana. Na wybiegach za to prezentowała ubrania takich gigantów, jak Chanel, Ralph Lauren, Yves Saint Laurent, czy Kenzo. Choć od początku jej kariery mija już 25. lat, nadal nie może narzekać na nudę.

Jednak nie jej sukces wzbudził prawdziwą furorę, a odważne zdjęcie, na którym pokazała się... bez makijażu! Jak wiadomo, twarz modelki w czasie sesji zdjęciowych i pokazów nie jest oszczędzana. Czy zatem Tyra Banks szokuje swoim naturalnym wyglądem? Sprawdźcie.Po tej publikacji, Internauci nie szczędzili modelce pochwał. Docenili, że odważyła się pokazać swoje oblicze bez makijażu, które nie ma co mówić, różni się od tego w pełnym make up'ie. Dla pokazania tej różnicy, Tyra dodała swoje zdjęcie, na którym jest profesjonalnie pomalowana. Zobaczcie:


Yesterday, I woke up and felt like showing you the me you deserved to see. #RawAndReal Today, I want to continue to keep it real. Why? Because we ALL know I don't walk around looking like the bare-faced photo I posted yesterday. Almost everyday, I rock mascara, blush up my cheeks and throw concealer on those damn dark circles under my eyes I was so tempted to touch up on my raw pic yesterday. The painted face you're looking at right now...THIS is REALLY me, too. Is it raw? Heck no! Is it real? The jury's out on that, but I say, "Yeah." I know what you're thinking. "What???!!!" It's real because I'm keepin' it REAL by admitting I need to put stuff on my face to look like a supermodel. (Add a lil' retouching and Wham, the final look is complete!) Yeah, I wished I woke up looking flawless, but that just ain't me. Not at all. And I'm not ashamed to admit it. None of us should be. #RougeAndReal

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tyra Banks (@tyrabanks)


Celem modelki było pokazanie, że nie liczy się makijaż, ale to, jakie jesteśmy naprawdę. Czy jej się udało?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 19.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×