Znamy sekret urody Francuzek! Co to takiego?

Cały świat zazdrości Francuzkom delikatnej urody. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest kwestią genów! Chcesz wyglądać tak jak one? Zobacz, co musisz zrobić!

sekretfrancuzek.jpg

Chyba każdej z nas Francuzki kojarzą się z niesamowitym wdziękiem i kobiecością. Wyglądają pięknie i elegancko bez względu na wiek. Jak to robią? Jeśli chcesz wyglądać tak jak one, musisz zmienić podejście do kilku spraw. Warto zacząć od jedzenia- i nie chodzi wcale o ilość spożywanych produktów, a o jedzenie małych porcji w niewielkich odstępach czasu. Francuzki każdy posiłek traktują jak ogromną przyjemność, nigdy się nie spieszą i jedzą zazwyczaj w towarzystwie bliskich. Bagietki i makarony to niezbędny element ich diety, jednak wszystkie smakołyki spożywają z umiarem. Francuzki mają także świetny sposób na podjadanie między posiłkami- zamiast sięgać po słodycze, wybierają jogurt naturalny, który znakomicie zaspokoi pierwszy głód.

Co prawda Francuzki niespecjalnie lubią ćwiczenia na siłowni, jednak zamiast tego bardzo dużo spacerują. Mimo że dojazd do pracy samochodem jest dużo wygodniejszy, najpiękniejsze kobiety świata doskonale wiedzą, że bez ruchu nie ma nieskazitelnej sylwetki.

W pielęgnacji włosów i cery Francuzki sięgają po naturalne sposoby. Starają się, aby ich cera przynajmniej przez jeden dzień w tygodniu odpoczywała od grubej warstwy makijażu. Jeżeli sięgają po makijaż, wybierają zazwyczaj jeden akcent- na przykład podkreślone usta. Bardzo ważne są dla nich zdrowe włosy- dlatego myją je raz na dwa, trzy dni. Francuzki uważają, że to właśnie drugiego dnia po umyciu włosy najlepiej się układają. Do swoich odżywek dodają wyciśnięty sok z cytryny, który zapewnia kosmykom blask.

Na wygląd Francuzek bardzo wpływa też ich... osobowość. Mieszkanki Francji są pewne siebie i znają swoją wartość. Nawet jeżeli mają kompleksy, nie muszą obwieszczać ich całemu światu. Powinnyśmy się tego od nich uczyć!

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 08.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×