Zobacz, jak zmieniała się Natasza Urbańska

Znowu głośno o Nataszy Urbańskiej, a to za przyczyną jej najnowszego teledysku do utworu "Rolowanie". Jesteście zaskoczeni zmianą tej gwiazdy? Zobaczcie, jak wyglądała na przestrzeni lat.

Zobacz, jak zmieniała się Natasza Urbańska

Zobacz, jak zmieniała się Natasza Urbańska


Natasza Urbańska już od najmłodszych lat ciężko pracowała na swój sukces. Zaczynała od trenowania gimnastyki artystycznej, w której wielokrotnie była mistrzynią Warszawy. Potem niespodziewanie spróbowała swoich sił na castingu do musicalu "Metro", lecz ze względu na swój młody wiek na początku nie mogła zacząć kariery w tym kierunku. Natasza Urbańska jednak nie zraziła się, wróciła na casting po dwóch latach i została tancerką Studia Buffo. Do tej pory gra główną rolę m.in. w musicalu "Metro", czy "Polita".

Gwiazda występowała także w programach telewizyjnych, np. "Jaka to melodia", a jej talent doceniano m.in. poprzez nominację do Wiktorów w 2007 roku. W tym też czasie wygrała w plebiscycie "Viva! Najpiękniejsi". Ponadto mogliśmy ją oglądać także na ekranach kinowych w np. "1920 Bitwa Warszawska".

Natasza Urbańska do tej pory nie spoczywa na laurach. Z sukcesami próbuje swoich sił jako projektantka, a ostatnio spory rozgłos zdobyła dzięki swojemu nowemu utworowi "Rolowanie", w którym zwraca uwagę zarówno tekst, jak i teledysk. Ponadto nadal możemy ją oglądać na deskach Teatru Studio Buffo.

Czy w ciągu tych kilku lat, kiedy to możemy ją oglądać w artystycznym świecie gwiazda bardzo się zmieniła? Nadal jest piękną kobietą z czarującym uśmiechem. Jest też wierna swoim długim włosom, których kolor czasem zmienia. Możemy ją zobaczyć zarówno w kokach, lokach, falach, jak i rozpuszczonych włosach - w końcu artystka nie boi się zmian. Jej makijaże również są zróżnicowane - od tych delikatnych, po bardzo wyraziste. Poza tym na pewno niejedna kobieta zazdrości jej nienagannej figury.

Zobacz naszą galerię poświęconą Nataszy Urbańskiej, przedstawiającą jak zmieniała się w ciągu ostatnich lat
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 08.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×