Zobacz, jak zmieniała się Weronika Rosati

Weronika Rosati dołącza do grona gwiazd po trzydziestce! Z jej karierą bywało różnie, lecz niewątpliwie każdy kojarzy jej imię i nazwisko. Zobaczcie, jak zmieniała się ta gwiazda.

Zobacz, jak zmieniała się Weronika Rosati

Zobacz, jak zmieniała się Weronika Rosati


Weronika Rosati jest córką znanego dyplomaty i projektantki - czy znane nazwisko pomogło jej w rozpoczęciu i odniesieniu sukcesu w aktorstwie? Są różne opinie. Swoją karierę rozpoczynała w wieku 17. lat, kiedy to zagrała w "Klasie na obcasach" i to właśnie od tamtej pory zaczęła pracować na nazwisko dzięki swoim zdolnościom. W swojej karierze miała mniejsze i większe role. Nie da się ukryć, że jednak większość osób poznało ją dzięki roli "Dżemmy" w dzisiaj już kultowym "Pitbullu". Weronika Rosati nie ogranicza się do polskiego kręgu branży filmowej - próbuje swoich sił również w Hollywood, gdzie udało jej się zagrać kilka ról.

Nie da się również ukryć, że sporą popularność przyniosły jej związki, np. z Maksem Kolonko, czy Andrzejem Żuławskim, które to chętnie komentowały różnego rodzaju media.

Dokładnie 9. stycznia aktorka dołączyła do grona trzydziestolatek! Czy da się to zauważyć w jej wyglądzie? Weronika Rosati jest wierna swoim długim włosom, które upina w różnego rodzaju fryzury, lecz zdecydowanie dominują rozpuszczone fale. Z kolei w makijażu również lubi różnorodność. Możemy ją oglądać zarówno w delikatnych barwach, jak też tych bardzo wyrazistych. Nie unika czerni i czerwieni.

Zobaczcie naszą galerię metamorfoz Weroniki Rosati
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 10.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×