Zobacz, jakie fryzury wybiera Marta Wierzbicka!

Coraz głośniej o tej młodej aktorce, choć nie do końca przez jej talent. Nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu jest także idolką wielu dziewcząt. Zobaczcie zatem, jakie fryzury prezentuje Marta Wierzbicka.

Zobacz, jakie fryzury wybiera Marta Wierzbicka!

Zobacz, jakie fryzury wybiera Marta Wierzbicka!


Marta Wierzbicka zasłynęła dzięki roli Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej", lecz zdecydowanie głośniej zaczęło się o niej mówić, kiedy wyznała, że chciałaby mieć sesję w "Playboyu". Mówiła również, że nie lubi swoich dużych piersi. Po jakimś czasie wystąpiła w wymarzonej sesji, a potem pokochała swój biust, który jak ostatnio wyznała, ma rozmiar J!

Nie da się ukryć, że gwiazda zostaje idolką coraz większej ilości dziewcząt - zarówno tych z małym biustem, jak i z dużym. Jednak nie tylko to się liczy, albowiem aktorka prezentuje również ciekawe fryzury, a ostatnio na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z pofalowanymi na końcach włosami.

Jakie jeszcze uczesania wybiera Marta Wierzbicka? Zdecydowanie lubi koki, które tworzy z tyłu głowy, jak też na jej czubku. Ponadto lubi uczesania, w których zostaje wykorzystany warkocz. Mimo wszystko jednak przeważają rozpuszczone włosy, czasem pofalowane na końcach. Dzięki temu, że aktorka chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie, możemy zobaczyć, które fryzury wybiera na różne okazje.

Inspirujecie się uczesaniami tej gwiazdy?

Zobaczcie przygotowaną przez nas galerię fryzur Marty Wierzbickiej
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/ Instagram
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 30.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×