Zobacz relację z wyjątkowego spotkania redakcji z nową Ambasadorką L’Oréal Paris - Grażyną Torbicką!

Podczas pięknie zaaranżowanego spotkania, Grażyna Torbicka zaprosiła redaktorki w filmową podróż do Cannes.

grazyna torbicka excellence main.jpg

W poniedziałek 27 czerwca 2016 r. odbyło się pierwsze spotkanie prasowe z udziałem polskiej Ambasadorki L’Oréal Paris Grażyny Torbickiej,  pt. „Biała kolacja na Czerwonym Dywanie”.

Podczas spotkania marka L’Oréal Paris zaprosiła gości w podróż do Cannes, gdzie w maju 2016r. podczas Festiwalu Filmowego na czerwonym dywanie zadebiutowała Grażyna Torbicka jako pierwsza polska Ambasadorka L’Oréal Paris. L’Oréal Paris od 19 lat jest partnerem i głównym kreatorem makijażu festiwalu w Cannes. Marka L’Oréal Paris pragnęła przekazać gościom choć fragment niezwykłej atmosfery i emocji, towarzyszącym temu wydarzeniu – goście przechodzili również po czerwonym dywanie, by za chwilę podziwiać widok Cannes od strony morza na Boulevard de la Croisette i legendarny hotel Martinez.

grazyna torbicka 1.jpg

nowa Ambasadorka L’Oréal Paris - Grażyna Torbicka

Spotkanie prowadził Tomasz Raczek, który wielokrotnie tworzył niezapomniany duet sceniczny z Grażyną Torbicką. Tak było i tym razem. Dziennikarze rozmawiali o nowej roli w życiu Grażyny Torbickiej, o jej pasji do kina i wizycie w Cannes. Grażyna Torbicka opowiadała o wartościach L’Oréal Paris w kontekście roli Ambasadorki i o przeżyciach związanych z pierwszym w swoim życiu przejściem po czerwonym dywanie w roli gwiazdy.

grazyna torbicka 6.jpg

grazyna torbicka2.jpg

grazyna torbicka3.jpg

 Tomasz Raczek i Grażyna Torbicka 

Tematem rozmowy był także pierwszy wspólny projekt zrealizowany z marką L’Oréal Paris w Polsce, dotyczący koloryzacji farbą Excellence Creme. Symbolem tej jedynej na rynku farby z formułą Potrójnej Ochrony Koloru jest kwiat peonii, który obok klimatu Cannes była motywem przewodnim spotkania. Grażyna Torbicka podzieliła się z gośćmi wrażeniami ze współpracy na planie zdjęciowym spotu reklamowego oraz doświadczeniem związanym ze stosowaniem farby Excellence Creme – Ambasadorka używa farby w odcieniu bardzo jasny blond nr 9.

grazyna torbicka4.jpg

grazyna torbicka 9.jpg

grazyna torbicka 8.jpg

 Grażyna Torbicka, Tomasz Raczek, Krystyna Loska oraz ekipa L'Oreal Polska

na kolacji marki L'Oreal Paris

Po spotkaniu goście zaproszeni zostali na Białą Kolację – niezwykle popularną na południu Francji, podczas której serwowane dania były również w kolorze białym.

grazyna torbicka5.jpg

 tekst: mat. prasowe, zdjęcia: Agata Dąbrowska 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 18.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×