Zobaczcie kolekcję kosmetyków MAC zaprojektowaną przez Ellie Goulding!

Sprawdźcie, dzięki jakim kosmetykom zrobicie makijaż w stylu światowej sławy artystki.

Zobaczcie kolekcję kosmetyków MAC zaprojektowaną przez Ellie Goulding!

Ellie Goulding, wokalistka, która ma miliony fanów na całym świecie i uchodzi za bogini popu, podzieliła się swoją wizją oraz temperamentem z marką MAC, współtworząc kolekcję kosmetyków. Efekty są niezwykłe, tak jak muzyka artystki.

Zobaczcie także: Najlepsze kremy pod podkład - przegląd

Inspirując się światłem i ciemnością, które na co dzień są obecne w jej artystycznej twórczości,  stworzyła dokładnie przemyślaną kolekcję zawierającą w sobie jej dwa popisowe looki: niewymuszonej naturalności za dnia, a nocą zapierającej dech w piersiach seksbomby.

Dzięki tej kolekcji stworzycie unikatowy look od początku do końca. Znajdziecie w niej bowiem cienie do powiek, szminki, pudry, sztuczne rzęsy, róże do policzków, czy błyszczyki.

Co więcej, jeżeli wam się wydaje, że skoro tę kolekcję stworzyła Ellie Goulding, która jest blondynką i kosmetyki nie będą pasowały brunetkom, to zapewniamy was, że tak nie jest. W naszej redakcji znajdują się kobiety o ciemnych włosach, które są zauroczone szczególnie pomadkami z tej kolekcji. Zakochałyśmy się w "Without Your Love".

Zobaczcie, co proponuje Ellie Goulding:

Zobaczcie kolekcję kosmetyków MAC zaprojektowaną przez Ellie Goulding!


Zobaczcie także:Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 13.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×