Zobaczcie muskularną Barbie!

Ta dziewczyna ma twarz porcelanowej laleczki i ciało kulturysty! Zobaczcie sami.

Julia Vins

Julia ma dopiero 18 lat, a jej figury na pewno pozazdrościłby jej niejeden kulturysta. Pochodzi z Rosji i charakteryzuje się słodką twarzą niczym Barbie oraz mocno umięśnionym ciałem.

Jak sama mówi, ludzie ją określają jako "umięśnioną Barbie", ale jej to odpowiada.

Mam duże, piękne oczy i noszę makijaż, ale z drugiej strony jestem niezwykle silna. Na treningach dźwigam 180 kg. Chcę się stać tak umięśniona, jak to tylko możliwe.

Jak na jej wygląd reagują mężczyźni? Julia przyznaje, że opinie są podzielone: Każdy ma swoje zdanie na temat tego, jak wyglądam - albo ktoś szanuje moją pracę, albo upomina mnie za to, że jestem tak umięśniona. Szczerze mówiąc, zauważyłam, że faceci, którzy negatywnie wypowiadają się na temat mojego sportowego wyglądu, są po prostu zazdrośni.

Twarz Julii już od najmłodszych lat była porównywana z lalką, co w połączeniu z niezwykle szczupłą sylwetką zupełnie jej nie odpowiadało, ponieważ była odbierana jakby nie miała żadnego celu w życiu.
Studiowałam muzykę, byłam oczytana, brałam udział w różnych konkursach szkolnych i byłam uzdolniona artystycznie, ale nigdy nie czułam się jakbym miała konkretny cel w życiu. Moje ciało nie było w harmonii z duszą.

Zobaczcie muskularną Barbie!W wieku 15. lat dziewczyna zaczęła uczęszczać na siłownię mając nadzieję, że to pozwoli jej odnaleźć siebie. Nie byłam zainteresowana sportem, ale byłam zagubiona. Chciałam zobaczyć, czy mogę zbudować jakąś siłę i pewność siebie poprzez trening siłowy na siłowni. - wyjaśnia.

Najpierw podpatrywała ćwiczenia od innych mężczyzn na, a potem sama chciała się sprawdzić w trójboju siłowym. Bardzo mi się podobał! Zrozumiałam, że moim celem było budowanie mięśni.

Po roku Julia poznała trenera, z którym zaczęła pracować. Ćwiczy od 3 do 5 godz. cztery razy w tygodniu. Zmieniła swoją dietę. Teraz zjada 5-6 posiłków dziennie, które zazwyczaj tworzą: ser, jaja, ryż, warzywa i mięso z kurczaka.

W sierpniu 2014 roku pobiła 3 rekordy świata w trójboju.

Czy Julia czuje się seksownie? Odpowiada, że tak. Zawsze nosi makijaż - nawet na treningach - ponieważ zależy jej na tym aby atrakcyjnie wyglądać w każdej sytuacji. Lubi też modę, jednak przy jej budowie ciała ciężko znaleźć ładne ubrania.

Zobaczcie muskularną Barbie!Rodzice dziewczyny jej nie oceniają, a chłopak też nie ma nic przeciwko jej celowi, jakim jest bycie umięśnioną najbardziej jak to tylko możliwe. Julia wie, że wiele osób nie akceptuje jej wyglądu i zainteresowań, ale nie przejmuje się tym. To trening wzmocnił ją psychicznie i fizycznie i to właśnie dzięki niemu nie czuje się tylko zwykłą lalką.

Jak wam się podoba Julia - Barbie z niezwykle umięśnionym ciałem?
Zobaczcie muskularną Barbie!

Zobaczcie muskularną Barbie!

Zobaczcie muskularną Barbie!

Zobaczcie muskularną Barbie!


Zobaczcie muskularną Barbie!Zobaczcie także:Źródło: News.com.au/  MilionKobiet.pl
Foto: Instagram/Julia_vins
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 20.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Mięso 🍗 z kurczaka? Ble! Co za ohydztwo!!!!! Ble
Dodano: 2017-04-10 19:03:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dobrze nie dobrze, widać jak na dłoni, że dziewczyna swoje pragnienia stawia na 1szym miejscu. W Polsce filozofia życia i nie wyglądania na pokaz i aby się podobać jeszcze nie jest znana.
Dodano: 2015-02-21 10:49:56 Zgłoś nadużycie
Anonim
To nie wygląda dobrze :-(
Dodano: 2015-02-20 11:16:16 Zgłoś nadużycie
Anonim
To nie wygląda dobrze :-(
Dodano: 2015-02-20 11:16:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×