Zobaczcie odważne fryzury i kolory na rozdaniu nagród Grammy 2015

Gala rozdania nagród "Grammy" już za nami. Nietóre z przybyłych gwiazd postanowiły zaprezentować się w bardzo odważnych fryzurach i kolorach włosów. Zobaczcie sami!

główne.jpg

Zobaczcie odważne fryzury i kolory na rozdaniu nagród Grammy 2015

Wczoraj odbyło się już 57. rozdanie nagród "Grammy". Wśród przybyłych zjawiła się cała śmietanka schowbiznesu. Tam, gdzie pojawia się dużo gwiazd można spodziewać się także bardzo niecodziennych stylizacji.

Podczas takich wydarzeń gwiazdy mają okazję pokazać naprawdę niewybredne kreacje. Choć klasyka nigdy z mody nie wychodzi i wśród bardzo dziwnych i ekscentrycznych sukni pojawiają się te, które są ukłonem w stronę elegancji i małej czarnej w bardzo klasycznym stylu. 

Zobacz też: GWIAZDY ODSŁONIŁY SWOJE BIUSTY NA ROZDANIU NAGRÓD GRAMMY 2015 

Oprócz tego, że na czerwonym dywanie pojawiło się wiele bardzo oryginalnych i pięknych kreacji, to dało się także wychwycić parę bardzo ciekawych i przede wszystkim odważnych kolorów i to nie na sukienkach, ale na włosach. Okazuje się, że dobrą i ciekawą fryzurą można zdziałać prawie tyle, co zjawiskową kreacją. Choć nie wszystkie uczesania są krzykliwe to jednak wyróżniały się na tle pozostałych i nie uszły uwadze mediów.

 

W bardzo ciekawej fryzurze i nasuwającej skojarzenia z naszymi słowiańskimi klimatami wystąpiła Iggy Azalea. Jej warkocz spleciony na głowie naprawdę robił wrażenie. Bardzo zdecydowanym kolorem zwróciła na siebie uwagę także Kaya Jones. Kok w kolorze ognistej czerwieni był mocnym, ale ciekawym akcentem w całej jej stylizacji. Bardzo oryginalną fryzurę zaprezentowała także Sia. Jej biała ogromna peruka zasłaniająca twarz naprawdę zrobiła wrażenie. W bardzo podobnym, choć nietypowym kolorze włosów zdecydowały się wystąpić także Katy Perry oraz Kelly Osbourne. 

A wam jak podobają się te odważne fryzury?

iggy azalea grammy 2015.jpg
Iggy Azalea

kelly osbourne grammy 2015.jpg
Kelly Osbourne

sia and maddie ziegler grammy 2015.jpg
Sia oraz Maddie Ziegler

kaya jones grammy 2015.jpg
Kaya Jones

katy perry grammy 2015.jpg
Katy Perry

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 09.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar