Zobaczcie soczystą kolekcję kosmetyków od Wibo

Wiosną i latem nie ma miejsca na szarość, dlatego też makijażyści marki Wibo postawili na soczyste kolory. Sprawdźcie, co na was czeka w kolekcji Flower Garden.

Zobaczcie soczystą kolekcję kosmetyków od Wibo

Choć za oknem niezbyt wakacyjna pogoda, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić trochę więcej kolorów do swojego makijażu.

Wizażyści marki Wibo przekonują, że tej wiosny powinniśmy stawiać na prostotę i świeżość, dlatego też wiosenne trendy w makijażu WIBO naszpikowane są oczystymi kolorami. Znajdziemy w nich zarówno subtelne pastele, jak też soczystą limonkę, pomarańczę, czy fuksję. Widoczne są one szczególnie w wiosenno-letnich trendach manicure.

Kolekcja lakierów do paznokci, to nie tylko szaleństwo kolorów. Te produkty dodatkowo uwodzą delikatnym zapachem! Aby manicure nie był standardowy, marka proponuje też najmodniejsze w tym sezonie lakiery strukturalne GARDEN w intensywnych, energetycznych kolorach. Są one gwarantem spektakularnego efektu i trwałości. WIBO nie zapomniało również o wszystkich miłośniczkach sztucznych paznokci, specjalnie dla nich dedykuje bowiem zgrany duet lakierów FLOWER. Połączenie neonowego lakieru strukturalnego (tylko do sztucznych paznokci) z tradycyjnym lakierem w jednym.

Jeżeli chodzi o makijaż, to marka postawiła ten przepełniony wielobarwnymi refleksami. Na powiekach zagwarantują je zestawy cieni QUATTRO COLOR, w których zmikronizowana konsystencja ułatwia mieszanie kolorów i gwarantuje ich najwyższą trwałość. Dzięki zawartości protein jedwabiu nie tylko zdobią, ale również pielęgnują powieki.

Nie ma pięknego makijażu bez pomalowanych ust. Marka Wibo proponuje kredki RED ROSE LIPS, których satynowa tekstura umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację na ustach zapewniając maksymalny komfort. Kredki też odżywiają wargi.


Zobaczcie soczystą kolekcję kosmetyków od Wibo

Zobaczcie soczystą kolekcję kosmetyków od Wibo

Zobaczcie soczystą kolekcję kosmetyków od Wibo


Zobaczcie soczystą kolekcję kosmetyków od WiboZobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 27.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×