Zrobiła sobie 100 operacji plastycznych, by mieć pupę jak Kim Kardashian

Niektórzy są w stanie poświęcić bardzo wiele, by wyglądać idealnie. Poznajcie niezwykłą historię kobiety, która dla wymarzonego wyglądu była w stanie zrobić wszystko.

duża pupa.jpg

Zrobiła sobie 100 operacji plastycznych, by mieć pupę jak Kim Kardashian

Pogoń za idealnym wyglądem potrafi sprawić, że niektórzy wydają setki tysięcy na to, by uzyskać wymarzoną sylwetkę. Czasem pogoń za wyobrażeniami nie ma końca.

Dla idealnej sylwetki kobiety potrafią stosować drakońskie diety, spędzać godziny na siłowni i wydawać mnóstwo pieniędzy na zabiegi kosmetyczne. Jednak niektóre kobiety sięgają po jeszcze drastyczniejsze środki - operacje plastyczne. 

Zobacz też: OPERACJE PLASTYCZNE GWIAZD 

Tatiana Williams przeszła bardzo wiele, by osiągnąć to, co sobie założyła. Potrafiła wydać mnóstwo pieniędzy i nie raz ryzykować nawet życiem, by wyglądać tak, jak sobie wymarzyła. Mając 42 przeszła już mnóstwo zabiegów i operacji plastycznych, które kosztowały ją tysiące dolarów. Co więcej, nie wszystkie z nich były legalne...

 

Kobieta zawsze marzyła o tym, by mieć pupę jak Kim Kardashian, która jest dla niej wzorem piękna. Znana celebrytka słynie z tego, że jej pupa jest pokaźnych rozmiarów, a sama Kim znacząco podkreśla jej kształty swoim ubiorem. By upodobnić się do swojej idolki, Tatiana przeszła już około 100 operacji plastycznych pupy!

Zobacz też: "SELFIE" JEST PRZYCZYNĄ WIĘKSZEJ ILOŚCI OPERACJI PLASTYCZNYCH? 

To, według chirurga Constantino Mendiety, ilość zabiegów jakie przeszła kobieta mógł już trwale uszkodzić jej ciało. W swojej pupie Tatiana ma bowiem już około 4 kilogramów silikonu. Według lekarza to duże szczęście, że do tej pory nic jej się nie dzieje.

Tatiana urodziła się jako chłopiec, jednak, jak mówi, od zawsze czuła się kobietą. Po zmianie płci postanowiła spełnić marzenie i poświęcić wszystko, by stać się podobną do swojego ideału piękna...

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 10.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
po co to idiotki promować w internecie.
Dodano: 2015-07-10 18:51:49 Zgłoś nadużycie
Anonim
psychol !
Dodano: 2015-07-10 12:57:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×