Skigen Clinic - spektakularne odmłodzenie

Jak szybko i skutecznie się odmłodzić?

skigenclinic.jpgSkingen Clinic to niezwykła klinika medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Cieszy się uznaniem ludzi chcących zachować swoje naturalne piękno oraz tych, którzy marzą o prawdziwej metamorfozie. Skingen tworzy specjalista medycyny estetycznej dr Katarzyna Dąbrowska, której wieloletnie doświadczenie praktyczne i ogromna wiedza teoretyczna jest gwarantem wykonywania zabiegów na najwyższym poziomie. Świadczy o tym zadowolenie i uznanie naszych pacjentów. W klinice każdy pacjent traktowany jest indywidualnie do swoich potrzeb, dlatego Skingen dysponuje jedną z najszerszych gam usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej. Aktualne trendy oraz standardy wyznaczane na międzynarodowych kongresach i szkoleniach medycyny estetycznej są na bieżąco przenoszone i stosowane w Skingen.

Zabiegi

Fotoodmładzanie oraz zamykanie naczynek za pomocą lasera Nordlys by Ellipse. Fotoodmładzanie Nasza skóra starzeje się pod wpływem promieni słonecznych i na skutek zmniejszonej produkcji kolagenu.

Zabiegi opracowane przez firmę Ellipse pomagają w zachowaniu młodszego i świeższego wyglądu na dłużej. Skóra staje się bardziej gładka, wszelkie przebarwienia zostają usunięte, a nierówna pigmentacja i rozlane rumienie zlikwidowane. Struktura skóry ulega znaczącej poprawie. Zabieg polecany jest osobom, które chciałyby cofnąć skutki upływającego czasu oraz działania na skórę niekorzystnych czynników środowiskowych.

_MG_8923-HDR.jpg

Zamykanie naczynek

Wiele osób cierpi z powodu problemów z naczyniami, które mogą istnieć na skórze od urodzenia albo być związane z przemijającym czasem. Dzięki laserowi Nordlys by Ellipse istnieje możliwość skutecznego leczenia wielu problemów związanych z kondycją naczyń krwionośnych: zamyka on poszerzone naczynka na twarzy i nogach, likwiduje rumień emocjonalny i leczy trądzik różowaty. Zabiegi z jego wykorzystaniem pozwalają na skuteczne wyeliminowanie uciążliwych zmian oraz odzyskanie zdrowego wyglądu skóry.


Dodał(a): materiał partnera , Wtorek 06.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×