3 depilatory, które ułatwią Ci życie

Depilacja to zmora wielu kobiet - szczególnie latem. Idealnym rozwiązaniem jest usuwanie owłosienia za pomocą depilatora. Zobaczcie, na które urządzenia warto zwrócić uwagę!

3 depilatory, które ułatwią Ci życie

3 depilatory, które ułatwią Ci życie


Każda kobieta pragnie być posiadaczką gładkich nóg, lecz nie wszystkim to przychodzi z łatwością, ponieważ wiele zależy od indywidualnych predyspozycji, np. wpływu hormonów na owłosienie ciała. Niektóre kobiety decydując się na tradycyjną metodę depilacji, jaką jest golenie nóg za pomocą maszynki i pianki, lecz niekiedy muszą ja wykonywać nawet dwa razy dziennie, aby nie krępować się włosków pojawiających się na nogach, czy innych częściach ciała.

Ponadto własny komfort posiadania gładkiego ciała to jedno, a fakt że skóra bez owłosienia to jest to co kręci facetów to drugie. Jeżeli marzycie o długotrwałym usunięciu włosków, warto zwrócić uwagę na depilatory, które wyrywają włoski razem z cebulkami, a nie tylko je skracają, jak to jest w przypadku maszynek do golenia.

Zapewne wiele z Was ma w pamięci niemiłe wspomnienia z tymi urządzeniami, ponieważ faktycznie starsze wersje wywoływały zacięcia, podrażnienia i depilacja nie należała do najmilszych. Teraz jednak mamy do wyboru całą gamę ulepszonych depilatorów, których możemy używać nawet w wodzie, która zmiękcza owłosienie, a ponadto zawierają lampki, które pozwalają nam zobaczyć nawet najmniejszy obszar wymagający depilacji.

Co jakiś czas pojawia się coś nowego, dlatego też specjalnie dla Was wybrałyśmy 3 depilatory, które prawdziwie nas oczarowały!


3 depilatory, które ułatwią Ci życie


Silk-épil 7 SkinSpa 7-929 + szczotka do twarzy


Ten depilator to nasz nr 1! Oprócz tego, że usuwa nawet najkrótsze włoski, to system stymulujący działa na skórę tak, że depilacja jest bardzo delikatna. Sam zabieg możemy wykonać na mokro i na sucho. Ponadto w zestawie znajdziemy także dwie dodatkowe głowice, z których jedna służy do peelingu skóry ciała, a druga do czyszczenia twarzy, przez co skóra jest idealnie złuszczona, promienna i pobudzona.

Cena: ok. 789,00 zł

3 depilatory, które ułatwią Ci życie


Philips, SatinPerfect 

Depilator usuwa nawet drobne, krótkie włoski, jednocześnie chroniąc skórę. Jego również możemy używać zarówno na sucho, jak i na mokro. Zestaw obejmuje głowicę golącą z nasadką do przycinania.

Cena: ok. 440 zł


3 depilatory, które ułatwią Ci życie


Rowenta, EP 5640 D0

Ten depilator idealnie sprawdza się w depilacji ciała, jak i miejsc intymnych. Posiada 24 pęsety depilujące, a także 24 kulki masujące, które odprężają, stymulują i relaksują skórę. Ponadto depilator posiada golarkę i nasadkę do depilacji miejsc wrażliwych.

Cena:
ok. 240 zł


Zobaczcie także galerię najseksowniejszych nóg:
ID galerii:1109

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 15.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×