5 urodowych zastosowań zasypki dla niemowląt- będziesz zaskoczona!

Zobacz, jak wykorzystać niezwykły kosmetyk w codziennej pielęgnacji!

iStock-491516630.jpg

Wiele z nas uwielbia zapach zasypki dla niemowląt. Kojarzy nam się z delikatną skórą maluszków i... nic dziwnego! Specyfik jest najlepszym, co możesz podarować swojej skórze i ma szerokie zastosowanie w kosmetyce.  Jednym słowem- warto mieć go w kosmetyczce. Oto 5 najważniejszych zastosowań zasypki dla dzieci:

Idealny sposób na piękne, długie rzęsy

Jeśli zauważyłaś, że od jakiegoś czasu Twoje rzęsy są osłabione i zaczynają wypadać, regularne stosowanie zasypki dla niemowląt to najlepsza metoda na szybkie przywrócenie im grubości. Wystarczy, że posypiesz rzęsy zasypką tuż przed użyciem tuszu do rzęs.

Suchy szampon

Używasz suchego szamponu? Jeśli właśnie Ci się skończył, zasypka doskonale go zastąpi. Puder absorbuje nadmiar tłuszczu, a przy tym nie zawiera substancji chemicznych osłabiających cebulki. Jeśli jesteś brunetką, najlepiej zadziała zmieszanie zasypki z kakao.  

Sprawdzona Metoda na problemy ze stopami

Twoje stopy bardzo często są spocone i zauważyłaś, że do tego zaczęły brzydko pachnieć? Winne może być obuwie. Zanim wymienisz buty, zadbaj o prawidłową higienę stóp. Zasypka nie tylko wchłania pot, ale również wygładza stopy. 

Łagodzenie po depilacji

Zasypka to dobry kosmetyk łagodzący po depilacji- zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Warto go wykorzystać zwłaszcza po goleniu okolic intymnych- szybko niweluje podrażnienia i sprawia, że skóra jest gładka i delikatna. 

Trwała Baza pod makijaż 

Zasypka położona na twarz przed zastosowaniem podkładu sprawi, że makijaż będzie wyglądał delikatnie i co najważniejsze, zachowa trwałość. Stosując zasypkę nie musisz inwestować już w puder! 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 08.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×