10 faktów, które powinno się znać o piersiach i raku

Dzięki większej świadomości może lepiej chronić siebie i naszych najbliższych. Oto kilka ciekawych faktów na temat biustu i raka.

stanik.jpg

10 faktów, które powinno się znać o piersiach i raku

Rak to choroba, z która musi się zmagać niestety coraz większa liczba osób. Dużym problemem jest brak świadomości i zbyt późna diagnoza. 

Czy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że poprzez kilka prostych kroków możemy zmniejszyć ryzyko wystąpienia u nas nowotworu piersi?

Zobacz też: JUŻ NIEBAWEM RUSZA AKCJA "GABINETY Z RÓŻOWĄ WSTĄŻKĄ 2015" 

Choć powstaje coraz więcej fundacji, które starają się zwiększać wiedzę społeczeństwa, to nadal krąży wiele mitów, które sprawiają, że nasze informacje na temat raka piersi i nie tylko są raczej marne. Kilka prostych faktów może nie zmieni od razu całego naszego poglądu a tę chorobę, ale z pewnością pomoże w uświadamianiu i wyczuleniu na problem, który z pewnością jest w naszym społeczeństwie.

Zobacz też: JAK WYGLĄDA RAK PIERSI? ZOBACZCIE UDOSTĘPNIONE ZDJĘCIE, KTÓRE STAŁO SIĘ HITEM INTERNETU 

Dzięki większej wiedzy nie tylko możemy lepiej chronić siebie, ale także naszych najbliższych. Większa świadomość może nam czasem uratować życie. Choć najważniejsza jest profilaktyka, to jednak wiedza może okazać się równie znacząca.  

 

10 prostych faktów, które każdy z nas powinien znać, to podstawa naszej świadomości.

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 21.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×