Adidas - dezodorant, który pracuje tak ciężko jak Ty!

Innowacyjna formuła i idealnie sprecyzowana technologia od Adidas.

ADIDASmilion.jpgMarkę adidas charakteryzuje całkowite zaangażowanie we wspieranie sportowców oraz przewidywanie potrzeb nowoczesnego treningu. Dzisiejsi sportowcy – zarówno amatorzy jak i profesjonaliści - mają bardzo wysokie oczekiwania zarówno wobec sprzętu, na którym ćwiczą, jak i odzieży, którą noszą podczas treningu. Jednak na czele ich listy jest komfort – chcą czuć się dobrze, świeżo i pewnie. Dlatego tak istotna jest odpowiednia ochrona, oparta na nowoczesnej technologii, która w czasie treningu chłodzi ciało i kontroluje wilgoć.

Choćby wszystko miało stanąć na głowie, trening musi być zrobiony! @fitnesss_all_day #regram

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Oficjalne konto adidas Poland (@adidas_pl)


Dziś adidas – jedyna sportowa marka w kategorii dezodorantów - wprowadza świat kosmetyków w Climacool® - technologię wykorzystywaną dotychczas w produkcji sportowej odzieży i obuwia adidas, która umożliwia swobodną wentylację powietrza, aby utrzymać chłód i suchość w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów. 

AP150ml+RollOnFemaleClimacoolRVB.jpg


Climacool®, będąca ogromnym sukcesem w segmencie odzieży (ponad 80 milionów sprzedanych sztuk w 2014r.) od teraz wkracza w świat dezodorantów. Antyperspiranty adidas, jako pierwsze na rynku wykorzystujące technologię Climacool® dają uczucie świeżości i suchości, nawet po kilku godzinach treningu czy też w trakcie bardzo intensywnego dnia w pracy. Co więcej – zawarte w nich kapsułki świeżości sprawiają, że im większy jest wysiłek, tym lepsze działanie.  


Dodał(a): Wiktoria Nowak , Środa 14.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×