Bellissima Revolution - rewolucja w stylizacji włosów!

Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie w codziennym życiu. Ludzie, których poznajmy po raz pierwszy, bacznie nam się przyglądają i w przeciągu zaledwie kilkunastu sekund dokonują oceny naszej osoby. W związku z tym, warto pamiętać, że na ocenę tą ma wpływ nie tylko nasza uroda czy stój, lecz także pięknie ułożone włosy!

zdjecie glowne milion.jpg

Zastanawiasz się więc, jaka fryzura zrobi na innych najlepsze wrażenie? To proste – idealnie ułożona! Perfekcyjne wygładzenie, a może hollywoodzie fale? Nieważne na co się zdecydujesz, bo liczy się efekt, którego mogłaby pozazdrościć Ci nie jedna top- modelka. A rezultat ten możesz osiągnąć używając innowacyjnej prostownicy Bellissima Revolution, dzięki której  obie te fryzury stworzysz w dosłownie kilka minut, a co najważniejsze obie wykonasz za pomocą tylko jednego urządzenia!

zdjecie 1.jpg

Jak to możliwe? Dzięki dwukierunkowym obrotom wałka –w prawo i w lewo– można w prosty i szybki sposób wykonać dowolną stylizację. Wystarczy ustawić prostownicę poziomo i przesunąć ją po pasmie, uzyskując perfekcyjne wygładzenie. Z kolei każde pasmo zawinięte na środkowej części wałka utworzy fale i nada włosom objętości. Obroty w prawym kierunku nadają objętość od samej nasady głowy, natomiast obroty w lewym kierunku dają wyszukany efekt lekkiego “wstrząśnięcia” od końcówek w górę.

zdjecie 2.jpg

Na zakończenie zastosuj delikatne muśnięcie Gloss&Shine Coating, które ochroni Twoje włosy poprzez jednolitą dystrybucję ciepła. Znienawidzony przez wszystkich efekt pogniecionych włosów został całkowicie wyeliminowany, a łodyga włosa jest chroniona i pełna blasku, co przekłada się na lśniące i silne włosy. 

Poza tym warto dodać, że Bellissima Revolution posiada jeszcze trzy przydatne funkcje. Funkcja Thermo Control umożliwia wybór jednego z 10 poziomów temperatury (od 120° do 210°), najodpowiedniejszego dla określonych potrzeb. A dzięki Styling Combs każde pasmo jest wygładzane i perfekcyjnie wymodelowane - mowa o specjalnie opracowanych grzebieniach, które zbierają włosy w trakcie układania. Z kolei Silicon Inserts łagodnie napinają każde pasmo, dzięki czemu perfekcyjny efekt można uzyskać już po pierwszym przesunięciu prostownicą.

Dodatkowe właściwości prostownicy Bellissima Revolution

Wyświetlacz LCD, dzięki któremu na bieżąco można kontrolować wybraną temperaturę
Automatyczny włącznik on/off gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa
Pokrywa ochronna
Końcówka chroniąca przed oparzeniami w czasie stylizacji
Blokada przycisków
Obrotowy kabel
Kabel o długości 2 metrów zapewniający wygodne korzystanie z produktu

Zobacz także film prezentujący Bellissime Revolution!
">Źródło/ Foto: materiały prasowe

Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Poniedziałek 20.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×