Błyszczący makijaż Jennifer Lopez

Jennifer Lopez to piosenkarka, która mimo swego wieku nadal trzyma się świetnie. Na ostatniej imprezie pojawiła się ona w nowej figurze i w bardzo błyszczącym makijażu.

Jennifer Lopez Błyszczący makijaż JLo

Jennifer Lopez, bo o niej mowa, mogłaby dawać przykład innym kobietom jak wyglądać po czterdziestce. Niewiarygodne jest to, od jak dawna zachwyca nas na scenie. Na ostatniej imprezie gwiazda miała na sobie obcisłą fioletową sukienkę oraz buty na platformie w wężową skórę. Na jej głowie zagościł roztrzepany kucyk, a na twarzy błyszczący makijaż.

Wokalistka postawiła na makijaż oka w metalicznych barwach. Srebrny zestawiony z popielatym i czarnym stworzyły bardzo ciekawy efekt, chociaż nie jesteśmy pewne, czy na pewno pasuje on Jennifer. Jennifer Lopez musnęła policzki delikatnym pudrem brązującym, podkreślając w ten sposób piękne rysy twarzy. Na jej ustach pojawiła się błyszcząca cielista pomadka, która dodatkowo powiększyła usta gwiazdy. Jennifer mimo wszystko prezentuje się znakomicie, a my możemy jej pozazdrościć tak młodego wyglądu!

Sprawdź rozświetlacze, dzięki którym zabłyśniesz jak Jennifer Lopez!

Zobacz, czy Jennifer Lopez schudła podczas trasy koncertowej!

jennifer-lopez-11-R1.jpg

Jennifer Lopez Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer LopezOpracowanie: Katarzyna Kowalewska

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Poniedziałek 20.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×