Boss ukazuje esencję uwodzenia w nowym hipnotyzującym zapachu

Przygotuj się na zauroczenie zmysłów zapachem BOSS THE SCENT dla Niej – nową uwodzicielską kompozycją dla kobiet od BOSS Parfums.

mkboss662.jpg

Inspirowany sztuką uwodzenia i ekscytującym aktem zbliżania się do siebie, ten nowy zmysłowy zapach jest niezrównanym kobiecym odpowiednikiem męskiego zapachu BOSS THE SCENT, stworzonym po to, by wzmagać ukryte uwodzicielskie moce, które obdarzają noszącą ten zapach kobietę urzekającym urokiem.

Inspiracja 

Na początku był zapach BOSS THE SCENT dla mężczyzn, zniewalająca interpretacja uwodzenia widziana z męskiej perspektywy. Dziś, Dom Mody, dzięki kreatywnej wizji Jasona Wu – Dyrektora Artystycznego BOSS Womenswear ukazuje kobietę BOSS w zapachu BOSS THE SCENT dla Niej – silnym i wyjątkowo kobiecym. Odzwierciedlając oryginalne podejście Jasona Wu do mody damskiej, inspiracją stała się legendarna spinka do mankietu BOSS – element, który łączy świat męski i damski.

500_58347eb3-8b7f-47e5-a21c-69083af20c05_i-hugo-boss-the-scent-woda-toaletowa-100ml.jpg

„Jest coś niebywale silnego i uwodzicielskiego w kobiecie, która ma na sobie męski ubiór, który tylko podkreśla jej kobiecość.” – wyjaśnia Jason Wu – „Taki był zamysł tego nowego zapachu, który posiada moc zapachu męskiego, ale jest w nim również kobieca delikatność. Jest tak, jakby grali równy z równym – mężczyzna kontra kobieta, oboje wnoszą do gry coś istotnego.”

19119_GA_HGB_11_07_180_RGB.jpg

Usiłowaliśmy uchwycić to zestawienie mężczyzny i kobiety w każdym aspekcie ewolucji zapachu. Smukła, wyrafinowana sylwetka flakonu wypiętrza się w górę, aby osiągnąć swój punkt kulminacyjny w biżuteryjnym korku, inspirowanym spinką do mankietu. Kobieca wariacja na temat spinki BOSS. Płyn zapachu przypominający kolorem różowego szampana zachęca do bliższego przyjrzenia się kreacji.

BOSS_The_Scent_For_Her_Flacon_50ml4400pxl.jpg

Zapach 

Emanując wyrafinowaną elegancją, ciepłem i uwodzicielskim charakterem, BOSS THE SCENT dla kobiet wytrwale buduje swą intensywność i umiejętnie odzwierciedla historię uwodzenia – od zauroczenia i uwodzenia, po uzależnienie.

Zauroczenie: Nuty miodowo brzoskwiniowe, łącząc się z frezją, tworzą wytworną i intrygującą kompozycję, obdarzoną eleganckim ale subtelnym urokiem, który sprawia, że On pragnie w Niej odkryć więcej.

Uwodzenie: Kiedy On i Ona zbliżają się do siebie, ciepłe i wyrafinowane nuty serca ukazują orientalny kwiat osmanthusa. Początkowo lekki i delikatny urok ewoluuje ku ciemniejszym, mocnym nutom. Oto katalizator, który wyzwala uwodzicielską moc zapachu.

 

 

Uzależnienie: Zapach ukazuje swą urzekającą głębię pieczonych ziaren kakao, które mają uzależniającą moc, pobudzając zmysły jeszcze bardziej. Emanująca intensywnością i mistycyzmem, kompozycja wyraża niekwestionowaną chemię pomiędzy kobietą a mężczyzną. Ona uwodzi, a On jej ulega.

Twarze

Anna Ewers i Theo James uosabiają kobietę i mężczyznę BOSS w kampanii reklamowej BOSS THE SCENT. Niemiecka modelka Anna Ewers jest wspaniałym wcieleniem dualistycznej estetyki kobiety BOSS – jest silna lecz zmysłowa, posiada zdolność zachwycania i urzekania otoczenia. Jest wyjątkowo uwodzicielska. Jej męski partner – brytyjski aktor Theo James, uosabia z kolei uwodzicielskie oblicze mężczyzny BOSS: jest pewny swojej doskonałej prezencji i podświadomie zdaje sobie sprawę ze swego naturalnego uroku. To czyni go nieodparcie pociągającym.

04_092315_358.jpg

Reklama 

Reklama telewizyjna BOSS THE SCENT dla Niej zrealizowana została przez amerykańskiego reżysera, autora scenariuszy i producenta filmowego - Darrena Aronofsky’ego, który zasłynął takimi filmami jak: Requiem dla snu, Czarny łabędź, czy Noe: Wybrany przez Boga. Powstał hipnotyzujący film, nakręcony w ciepłym bursztynowym oświetleniu, emanujący atmosferą zmysłowości, jaka towarzyszy kobiecie i mężczyźnie BOSS pochłoniętych grą równego z równym. Im bardziej się do siebie zbliżają, tym bardziej poddają się mocy zapachu.

Autorami reklamy prasowej są fotograficy: Inez & Vinoodh. Zapach „BOSS THE SCENT for her” dostępny będzie w wersji Wody Perfumowanej w pojemnościach: 30ml, 50ml and 100ml, od września 2016.


Dodał(a): materiał partnera , Niedziela 28.11.2010 (aktualizacja: 2016-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar