Cara Delevingne nową ambasadorką marki Rimmel!

Niezwykle utalentowana brytyjska modelka i aktorka, Cara Delevingne dołącza do grona reprezentantek znanej marki makijażowej!

Cara Delevingne nową ambasadorką marki Rimmel!

Cara jest znana ze swojego wyjątkowego, odważnego stylu. Dla marki Rimmel była więc naturalnym wyborem. Nie tylko odnosi spektakularne sukcesy jako modelka, ale jest również utalentowaną aktorką i niezwykle inspirującą młodą kobietą. Jej życie w social mediach śledzi codziennie ponad 36 milionów fanów na całym świecie. 

Zobaczcie także: Modne fryzury na lato 2016 od Schwarzkopf Professional

Cara Delevingne o współpracy z Rimmel: Jestem zaszczycona, że będę pracować z marką Rimmel. To była moja pierwsza marka kosmetyków, kiedy zaczęłam używać ich jako nastolatka. Jestem stuprocentową dziewczyną z Londynu a Rimmel świetnie reprezentuje i potrafi idealnie uchwycić wyjątkowy, swobodny i kosmopolityczny styl tego miasta.

Zobaczcie także: Jaka vlogerka makijażowa pasuje do twojego znaku zodiaku?

Johanna Bussinelli, Chief Marketing Officer Colour Cosmetics w firmie Coty, mówi: „Cara Delevingne jest perfekcyjnym ucieleśnieniem marki Rimmel. Jej odważny, nowoczesny wizerunek, niezwykłe wyczucie stylu, indywidualizm, swobodna ekspresja i pewność siebie, którymi pokazuje, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza sprawiają, że Cara jest podziwiana na całym świecie. Z pewnością będzie niezwykle mocnym elementem marki Rimmel, inspirując kolejne pokolenia kobiet i pokazując im nowe odsłony eklektycznego London looku.”     

Montse Passolas, Vice President of Global Marketing Rimmel London, dodaje: Odważny styl i niezwykłe wyczucie stylu Cary sprawiają, że jest uosobieniem londyńskiego luzu, bliskiego także marce Rimmel. Jej ogromny talent i odwaga mogą być inspiracją dla młodych kobiet na całym świecie. Ponadto, Cara ma ogromne rzesze fanów w social mediach, dzięki czemu marka Rimmel będzie miała możliwość dotarcia do nowych klientek. Cara Delevingne jest prawdziwą ikoną brytyjskiego stylu i będzie fantastycznym partnerem dla Rimmel.

Aby uczcić tę ekscytującą współpracę w prawdziwie wyjątkowy sposób, marka Rimmel oficjalnie ogłosi ją podczas pierwszej globalnej konferencji prasowej na Snapchacie, która odbędzie się już 15 kwietnia. Dzięki temu fani marki Rimmel będą mieli wyjątkową okazję na wirtualne spotkanie z nową ambasadorką. Zgodnie z trendami Pokolenia Z, konsumenci staną się na jeden dzień dziennikarzami  będą mieli szansę zadawania Carze pytań na kanale #RimmelxCara. W trakcie snapchatowej konferencji Cara będzie na żywo odpowiadać na wybrane przez siebie pytania fanów.

Jak wam się podoba ten wybór nowej ambasadorki marki Rimmel?

Cara Delevingne nową ambasadorką marki Rimmel!

Cara Delevingne nową ambasadorką marki Rimmel!

Cara Delevingne nową ambasadorką marki Rimmel!


Zobaczcie także:


Źródło: Mat. prasowe marki Rimmel
Foto: FameFlynet/ Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 14.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×