Cienie do powiek - jakich kolorów unikać na wiosnę?

Wiosna za oknem, a Wy się zastanawiacie, jakich kolorów cieni do powiek powinnyście unikać o tej porze roku? Zobaczcie!

Cienie do powiek - jakich kolorów unikać na wiosnę?

Cienie do powiek - jakich kolorów unikać na wiosnę?


Wiosna to czas, w którym wszystko budzi się do życia. Kolory są nasycone, intensywne, a słońce coraz częściej zagląda w nasze okna. Te wszystkie atuty powinnyśmy wykorzystać planując dzienny makijaż, który powinien być rozświetlony i barwny. Oczywiście wszystko z zachowaniem zdrowego rozsądku. Możemy tu stosować nasycone kolorystycznie cienie do powiek, np. zielenie, mocną pomarańczę, intensywny fiolet i róż - każdy oczywiście odpowiednio dobrany do koloru oczu, włosów i stroju.

Dużą uwagę przechodniów przyciągną oczy podkreślone kolorowymi eyelinerami, które odpowiednio dobrane, podkreślą tęczówkę oka. Spojrzenie będzie bardziej wyraźne i wesołe. Nie zapominajmy o rzęsach, które również mogą stać się piękną kolorystyczną gamą barwną. Kto powiedział, że musi to być kolor czarny lub brązowy..?  No właśnie...

Cienie do powiek - jakich kolorów unikać na wiosnę?

Cienie do powiek - jakich kolorów unikać na wiosnę?

Wiosna to eksplozja kolorów, odrzućmy, zatem smutne szarości, czekoladowe brązy, które będą bardziej odpowiednie jesienią, czy nonszalancką czerń. Zróbmy coś szalonego i innego! Pokażmy, że nie tylko te podstawowe odcienie stanowią idealny makijaż. A co powiecie na połączenie zieleni, fioletu, intensywnego różu i pomarańczy? Kto powiedział, że taki makijaż nie może być uznany za elegancki? Wszystko zależy od nastawienia.

Drogie Panie, tej wiosny polecam bawić się kolorami, mieszać je ze sobą, tworzyć różnego rodzaju wariacje, bardziej lub mniej intensywne. Nawet zastosowanie kolorowego tuszu do rzęs spowoduje, że makijaż wyda się bardziej świetlisty i widoczny.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Zawsze wybierając kolor cieni do powiek, należy uważać aby nie był on identyczny z tęczówką, gdyż oko wtedy wydaje się zmęczone i traci naturalny blask.


Wiolettammmm.jpg

WIOLETTA WYPIJEWSKA

MISTRZYNI ŚWIATA W MAKIJAŻU PROFESJONALNYM

WIZAŻYSTA I SZKOLENIOWIEC FIRMY KRYOLAN
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 31.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Super, że nadchodzą ciepłe dni i można szaleć z kolorami, jestem alergikiem i niestety muszę uważać, ale znalazłam świetne cienie hypoalergiczne od Bell. Polecam alergikom zwłaszcza teraz kiedy wszystko pyli:)
Dodano: 2014-05-06 14:28:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
ja mam cudowną pastelową paletkę kolorów Colour Fan do Bell w sam raz na wiosnę. Jedna paletka ma aż 5 kolorów, pięknych trwałych pasteli super:):):):
Dodano: 2014-04-19 19:01:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×