Co mówi o Tobie... Twój nos?

Czy wiedziałaś, że kształt nosa zdradza cechy Twojego charakteru?

nosssssaasas.jpg

W ostatnim czasie badacze odkryli, że kształt nosa ma związek z charakterem jego właściciela. Eksperyment przeprowadził profesor Abraham Tamir z Uniwersytetu Ben-Guriona w Izraelu. Efekty są zdumiewające! Oto 8 najczęściej spotykanych kształtów nosa i cechy ich właścicieli:

nosynosy.JPG

1. Nubijski. Prosty nos, na samym końcu zawinięty w dół, posiadają zwykle ludzie spragnieni nowych wrażeń oraz wiedzy. Właściciele tego nosa są bardzo otwarci na świat. Zwykle potrafią rozwiązać każdy problem, a ludzie ich uwielbiają.

2. Grecki. Posiadacze tego nosa nie lubią być w centrum zainteresowania. Taki nos cechuje bardzo przyjacielskie, choć jednocześnie skryte i wrażliwe osoby.

3. Haczykowaty. Taki kształt nosa świadczy o ogromnej kreatywności i oryginalności. Osoby, które go posiadają, nie boją się nowych wyzwań. Przez cały czas wyznaczają sobie nowe cele i uparcie do nich dążą.

4. Wypukły. Cechuje zdeterminowane, pewne siebie osoby, wyróżniające się zdolnościami organizacyjnymi. To zazwyczaj świetni, ambitni uczniowie i pracownicy.

5. Zadarty. Wygląda uroczo i dobrze się kojarzy. Właściciele tego nosa są nieco... niezdecydowani i trudno za nimi nadążyć. Mimo to nadrabiają wdziękiem. Taki nos miała Marilyn Monroe!

6. Prosty. Oznacza silny, nieskomplikowany charakter, a także skłonność do wielkich namiętności... Tego typu nos posiadają często romantycy.

7. Wklęsły. Taki nos to własność wrażliwej i empatycznej osoby. Jej bliscy zawsze mogą na nią liczyć.

8. Krzywy. Osoby o takim kształcie nosa mocno angażują się we wszystko, co robią. Cechuje je ogromna siła w walce o wyznaczone cele.

Zdjęcia: iStock,

Youtube 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 13.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
jolawik
Ciekawe informacje, muszę zerknąć do lustra :)
Dodano: 2017-06-08 20:24:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×