Czas na trwałą?

Zastanawiasz się, czy to dobry czas na wykonanie trwałej i czy dzięki niej będziesz będziesz miała modną fryzurę? Skorzystaj z naszych porad!

Czas na trwałą?

Czas na trwałą?


Moim zdaniem nie tylko trendy w modzie są wyznacznikiem tego, czy można pozwolić sobie na zabieg trwałej ondulacji. Niezależnie od czasów, zawsze będą istniały typy urody, które najlepiej będą się prezentowały we włosach falowanych lub kręconych. Niemniej jednak, obecne kanony w stylizacji są bardzo łaskawe dla włosów, ponieważ w większości pozwalają im żyć własnym życiem i tym lepiej jeśli właśnie mają tendencję do falowania lub kręcenia. Tylko co zrobić jeśli włosy są proste jak druty?

Chyba każda osoba, która czyta ten tekst, pomyśli w tym momencie o trwałej ondulacji. Czyż nie?
Zabieg trwałej ondulacji to wspaniała usługa, którą oferuje wiele salonów fryzjerskich. Niestety to, czy po wykonaniu jej będziesz szczęśliwą posiadaczką bujnych i soczystych loków lub sprężystych fal, przede wszystkim zależy od doświadczenia i ogromnego zaangażowania fryzjera w wykonywanie tej usługi.

Dlatego jeśli Twoje włosy są w nienagannej kondycji i marzysz o przekształceniu ich w loki i darzysz swojego fryzjera dużym zaufaniem, a ten jest gotów wykonać trwałą ondulację dla Ciebie, myślę, że to może być bardzo ciekawe doświadczenie. Szczególnie obecnie, kiedy możesz być dzięki temu trendy. Powodzenia!

krzysztof-kulesza-fot-basia-lubczanska-6f5b89c6ac4c4f487339cadb76e6ac62-1_4b3795.jpg
Ekspert MilionKobiet.pl
Krzysztof Kulesza
KMS California Artistic Leader, salon Hair Definition Studio by Kulesza z Wrocławia

Fot. Basia Lubczańska/ Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 28.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×