Czy mężczyźni lubią kobiety w makijażu?

Badania nad relacjami damsko-męskimi nie zwalniają tempa. Tym razem wzięto pod lupę makijaż kobiet i to, czy ten w mocnej wersji podoba się mężczyznom. Zobaczcie, jakie są wyniki.

Czy mężczyźni lubią kobiety w makijażu

Czy mężczyźni lubią kobiety w makijażu?


Zastanawiacie się, jaki makijaż lubią mężczyźni, albo raczej jakiego unikać? Naukowcy z Północnej Walii postanowili to sprawdzić i w tym celu przeprowadzili doświadczenie.

Dwójka badaczy sfotografowała twarze 44 kobiet bez makijażu po 20. roku życia. Następnie poproszono panie, aby wykonały taki makijaż, jaki zwykle stosują na wyjście na imprezę. W czasie malowania twarzy również wykonywano zdjęcia.

Gotowe zdjęcia przedstawiające kobiety bez makijażu, w czasie jego robienia i z makijażem na twarzy wydrukowano i pokazano w sumie 44 osobom - kobietom i mężczyznom, którzy mieli dokonać oceny, które podobają im się najbardziej.

Czy mężczyźni lubią kobiety w makijażu?

Czy mężczyźni lubią kobiety w makijażu?


Zastanawiacie się, jakie były wyniki? Otóż okazało się, że panie wskazywały fotografie pań w pełnym makijażu, natomiast panowie wybierali naturalne twarze kobiet. Wnioski same się nasuwają - Mężczyźni wolą kobiety bez mocnego makijażu, kiedy nic nie przyćmiewa ich naturalnego piękna. Fakt jest jeden - przynajmniej żaden nie będzie zaskoczony, kiedy wybranka wieczorem zrobi demakijaż twarzy.

Zgadzacie się z tymi wynikami badań i zrezygnujecie z mocnego makijażu?

Zobaczcie też:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 03.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Na zdjęciach były zapewne modelki że średnią wieku 19 lat więc jak ankieta jest mało wiarygodna. Tak młode dziewczyny, które już same w sobie są piękne (widział ktoś na wybiegu brzydką modelkę?) nie potrzebują jeszcze makijarzu
Dodano: 2018-06-11 14:07:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
faceci lubia makijaz, to nieprawdziwe dane, z ,mną zawsze szaleją, a mam ciągle bardzo mocny
Dodano: 2015-12-19 19:10:06 Zgłoś nadużycie
blodka
A mój Mąż lubi mnie w makijażu i bez niego.
Dodano: 2015-03-07 17:59:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×