Dodaj brwiom wyrazistości!

Tak często zapominane podczas wykonywania codziennego makijażu, mogą znacząco odmienić wygląd Twojej twarzy! Zobacz, jakie brwi są modne tej jesieni!

brwi.jpg

Dodaj brwiom wyrazistości!W tym sezonie stawiamy na naturalny look brwi. Jednak powinny być one wyregulowane oraz uczesane specjalnym grzebyczkiem. Jeżeli nie jesteś pewna swoich umiejętności skorzystaj z usługi profesjonalnej kosmetyczki.

Jaki kształt powinny mieć brwi?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaki kształt powinny mieć Twoje brwi, skorzystaj z najbardziej typowych wzorów ich linii: wznosząca się, dzięki której twarz nabiera wesołości oraz prosta i pozioma, dzięki której twarz staja się bardziej wyrazista.

Kliknij i zobacz nasze propozycje modnych kolorów pomadek na każdą kieszeń!

Jaka długość brwi jest odpowiednia?

Podczas korygowania kształtu brwi i malowania ich możesz wpaść w pułapkę "przerysowania", która może odjąć Twojej urodzie uroku. Na szczęście istnieje bardzo prosta metoda, dzięki której będziesz w stanie precyzyjnie określić jaką długość powinny mieć Twoje brwi. Na początku wyznacz miejsce, w którym twoje brwi powinny się rozpoczynać. W tym celu przyłóż kredkę w wewnętrznym kąciku oka w pozycji pionowej wzdłuż nosa. Z kolei jeżeli chciałabyś określić długość, jaka powinny mieć Twoje brwi, przyłóż kredkę po przekątnej, zaczynając od nozdrza do zewnętrznego kącika oka.

Jeżeli zależy Ci na wygładzeniu wyrazu twarzy, powinnaś podczas malowania starać się je zaokrąglać. Uważaj również na długość brwi. Okazuje się bowiem, że zbyt krótkie niepotrzebnie mogą zwęzić Twoją twarz. Z kolei za długie brwi znacznie poszerzają brwi.


Kliknij i przeczytaj dokładny przewodnik po pędzlach do cieni!


Nadaj brwiom charakter!

Dodaj brwiom wyrazistości!

Brwi jak marzenie!

Dodaj brwiom wyrazistości!


Brwi jak marzenie!

Dodaj brwiom wyrazistości!
Brwi jak marzenie!

Dodaj brwiom wyrazistości!

Brwi jak marzenie!

Dodaj brwiom wyrazistości!Brunetki podczas wykonywania makijażu powinny śmiało sięgać po odcienie moreli, karmelu oraz słonecznego beżu. Na specjalne okazje polecamy błękit, róż, fiolet oraz klasyczne smoky-eyes. Do tego pomadka utrzymana w ciepłej kolorystyce i gotowe!Zobacz galerię!

ID galerii:661Opracowanie: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Korzystałam z książki "Piękny makijaż krok po kroku"

Autorstwa Dominique de Vorges

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 22.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Fiszka
Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny, bo już miałam dość codziennych zabaw z próbami narysowania ładnej kreski. Różnie to wychodziło, ale rzadko byłam mocno zadowolona. Makijaż robiłam Vici Clinic i wyszedł piękny, delikatny, bo nie chciałam mega efektu, no ale najważniejsze, że mam problem z głowy.
Dodano: 2017-07-30 20:47:52 Zgłoś nadużycie
mynia78
Ja ze swoimi mam wielki problem :( Nie należą do gęstych ,mam wrażenie że każda żyje własnym życiem. Nie da się ich tak zrobić by były idealne :( Pozostaje jedynie je malować kredka i cieniami...
Dodano: 2012-11-24 18:41:54 Zgłoś nadużycie
Anonim
Świetne brwi, też muszę je jutro wyregulować.
Dodano: 2012-11-22 15:48:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×