Elegancja i perfekcja w jednym!

Oczy i usta dużo mówią o Twoim wieku.Pozwól, żeby miały coś ciekawego do powiedzenia.

Elegancja i perfekcja w jednym!

Elegancja i perfekcja w jednym!

Pierwsze zmarszczki zawsze pojawiają się w okolicach oczu i ust. Dzieje się tak dlatego, ponieważ skóra w tych miejscach jest niezwykle cienka a przez to podatna na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo, okolice te ze względu na silną mimikę są szczególnie narażone na utratę objętości i tworzenie się zmarszczek. Kluczem do zapobiegania pojawianiu się oznak zmęczenia wokół oczu i ust jest odbudowa skóry poprzez jej prewencyjną i naprawczą pielęgnację.

Kolekcja Anti-Aging marki La Prairie to silnie i wielokierunkowo działający system pielęgnacji skóry pomagający zatrzymywać i przeciwdziałać... odnawiać i zachowywać... odbudowywać  i regenerować skórę bez względu na wiek. Teraz kolekcja jest bogatsza o specjalistyczny produkt do pielęgnacji skóry wokół oczu i ust: Anti-Aging Eye and Lip Contour Cream.


Elegancja i perfekcja w jednym!

Elegancja i perfekcja w jednym!

Opatentowany kompleks aminokwasów zamkniętych w nośniku ułatwiającym penetrację działa niezwłocznie po zastosowaniu, wypełniając linie i zmarszczki wokół oczu na podobnej zasadzie jak
„lipo-filling”. Opuchlizna i cienie ustępują, a kompleks przeciwko przebarwieniom z glikozaminoglikanami morskiego po¬chodzenia zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Z kolei naturalny składnik zwiększający objętość ust cudownie wygładza skórę wokół warg, podczas gdy kwasy owoców tropikalnych działają złuszczająco, zapewniając młodszy i świeższy wygląd. Załączony aplikator chłodzący pozwala równomiernie rozprowa¬dzać natłuszczający krem jednocześnie działając kojąco na skórę.

Źródło/Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 30.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×