Fotorelacja: konferencja prasowa sieci Drogeria Natura i marek PRESTIGE oraz SMART GIRLS GET MORE

13 czerwca 2016 w restauracji San Lorenzo odbyła się konferencja prasowa marek Prestige Cosmetics i Smart Girls Get More oraz sieci Drogerie Natura, w której są dostępne na wyłączność. Nowości kosmetyczne przyciągnęły również gwiazdy i znane blogerki- na konferencji pojawiła się Anna Samusionek, Małgorzata Ohme, Julia Wróblewska i Red Lipstick Monster.

smart girls.jpg

Prezentację poprowadziły Ewa Siedlecka, Przedstawiciel PR obu marek, Anna Sękalska, właścicielka marki Smart Girls Get More oraz Karolina Wyczółkowka, Dyrektor Marketingu sieci Drogerie Natura.

Marka Prestige Cosmetics  dostępna jest w ponad 46 krajach świata. Polki mogą cieszyć się produktami Prestige od końcówki 2015 roku, kiedy marka weszła do Drogerii Natura. Marka Prestige Cosmetics wyróżnia się najszerszą ofertą kosmetyków do makijażu oczu (ponad 20 rodzajów kredek, mascar i eyelinerów), doskonałą jakością dorównującą markom selektywnym i przystępną ceną. 

Marka Smart Girls Get More jest skierowana przede wszystkim do młodych kobiet, które nie boją się eksperymentów makijażowych, lubią bawić się kolorami i przede wszystkim wiedzą, że cena nie musi być wyznacznikiem jakości. Wybierając Smart Girls Get More otrzymują rewelacyjne produkty za naprawdę niewielką cenę. 

Goście mieli okazję również  poznać historię sieci Drogeria Natura, jej rozwoju i zmian, które w niej zaszły. Na dzień dzisiejszy sieć posiada 278 sklepów w całej Polsce i wciąż planowane są nowe otwarcia. 

Spotkanie zamknął pokaz makijażu w wykonaniu  wizażystki, Marty Gąski. Marta wykonała make-up dwóm modelkom za pomocą kosmetyków Prestige i Smart Girls Get More. Oferta Prestige Cosmetics i Smart Girls Get More jest na tyle bogata, że bez problemu skompletujemy z niej swój kosmetyczny niezbędnik i to bez większych uszczerbków na naszych portfelach!   

Zobacz zdjęcia z wydarzenia:  

MAR_5124.jpg

Red Lipstick Monster

Anna Samusionek.jpg

Anna Samusionek

Julka Wróblewska.jpg

Julia Wróblewska

Małgosia Ohme.jpg

Małgorzata Ohme

MAR_5039.jpg

MAR_5120.jpg

MAR_5058.jpg

źródło, zdjęcia: mat. prasowe  

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 16.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
fiołek
Uwielbiam RLM ale na tej ściance wyszła jak kompletne potorocze....koszmar. Ale jednego jej zawsze będę zazdrościć - cery. Niby mieszana ale zawsze porządna. Ja przy swoim trądziku próbowałam już wszystkiego i nic nie działa. Kuzynka pryszcze zwalczyła iqface, teraz czekam na swoją przesyłkę i liczę na to że i mi się tak uda.
Dodano: 2016-06-18 00:52:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×