Fryzury weselne

Latem następuje wysyp wesel. Jedne mniejsze, inne większe, ale na każdym trzeba mieć nienaganną fryzurę. Jak modnie uczesać na tę uroczystość? Sprawdź sama!

Fryzury weselne

Fryzury weselne


W tym sezonie modne są przede wszystkim loki i fale. Ale nie przesadzajmy z lakierem do włosów, który zrobi z naszych loków twarde jak skała sprężynki. Nie jest to ani estetycze, ani wygodne, a już na pewno nie ładne! Jeżeli decydujemy się na rozpuszczone włosy, niech to będą grube, naturalnie wyglądające loki lub fale okalające nasze ramiona, albo figlarnie wywinięte loczki, które dodadzą nam uroku.

Koki i upięcia też przeżywają swoją drugą młodość. Ale znów zrezygnujmy z polakierowanych koków, z których wychodzą sztywne sprężynki. Proste koki upięte z tyłu głowy sprawią, że będziemy wyglądać elegancko i na wystawnym weselu zaprezentujemy się nieskazitelnie. Jednak, gdy nie mamy ochoty na gładko upięte włosy i preferujemy romantyczne fryzurki postawmy na tzw. "artystyczny nieład" koczki, z których niesfornie wystają kosmyki, albo które na pozór są byle jakie wyglądają dziewczęco i niezobowiązująco.

W tym sezonie niesamowicie modne są warkocze: kłosy, francuzy, dobierane, wokół głowy... pełna dowolność! Możesz na przykład spleść dobierany warkocz wokół głowy, który stworzy swego rodzaju wianek lub upleść luźny warkocz z boku głowy. Taka fryzura jest niezwykle kobieca i na pewno wygodna!

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Cytrynowy zabieg na włosy

Wady i zalety trwałego prostowania włosów

Układanie prostych włosów


Dodał(a): Katarzyna Kowalewska , Piątek 03.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×