Gdzie na ciele rozpylać perfumy, by trzymały się dłużej? Te miejsca was zaskoczą

Czy wiesz, gdzie pryskać swoje ulubione perfumy, by trzymały się długo i naprawdę było je czuć? Oto kilka cennych wskazówek.

perfumy.jpg

Gdzie na ciele rozpylać perfumy, by trzymały się dłużej? Te miejsca was zaskoczą

Każda z nas che pięknie pachnieć ulubionym zapachem jak najdłużej. By jednak perfumy trzymały się dłużej trzeba je aplikować w odpowiednie miejsca, nie tylko na klatkę, ale także w inne miejsca na ciele, czasem bardzo nietypowe...

Włosy

Aby zapach utrzymał się dłużej wystarczy rozpylić go na włosach. Przy każdym ich poruszeniu będzie się rozprzestrzeniała delikatna mgiełka zapachu Twoich perfum. Wielu twierdzi, że perfumy znacznie dłużej trzymają się na kosmykach niż na skórze.

Zobacz też: JAKI WPŁYW NA NASZ WYGLĄD MAJĄ PERFUMY? OTO ZASKAKUJĄCE WYNIKI BADAŃ 

Za uszami

Większość z nas wie, że perfumy dobrze jest aplikować delikatnie za uszami. Dlaczego? Tak jak na nadgarstkach, za uszami skóra jest cienka, co sprawia, że żyły są bardziej dostępne, a wytworzone przez nie ciepło wzmacnia zapach perfum. Jeśli potrzemy te miejsca nawet bez ponownego skrapiania ich perfumami uwolni się delikatny zapach.

perfumy.jpg
Gdzie aplikować perfumy?

Dolny odcinek pleców

Choć miejsce może wydawać się dziwne, to wielu ekspertów twierdzi, że jest idealne do tego, byś pachniała perfumami przez dłuższy czas. Dzięki rozpyleniu zapachu na plecach nie będzie on nachalny dla osób, z którymi będziesz przebywać, a będzie wytwarzał delikatną mgiełkę za każdym razem, kiedy będziesz się poruszać.

Zobacz też: CO MÓWIĄ O TOBIE PERFUMY? 

Pępek

Pępek to z pewnością nietypowe miejsce na aplikowanie perfum... ale! Ten trik zdradziła sama Liv Tyler. Twierdziła, że kilka kropli perfum umieszczone w pępku dają niezwykły efekt długiego i delikatnego zapachu. Skoro stosowała go taka gwiazda, coś w tym musi być. Spróbować z pewnością nie zaszkodzi, a może okazać się bardzo skuteczna.

 

Wewnętrzne zgięcia łokci

To idealna alternatywa dla nadgarstków. Tak samo jak przy dłoniach, skóra jest tam cieńsza, a płynąca krew uwalnia zapach poprzez wytwarzane ciepło. Jeśli nosimy na nadgarstkach biżuterię taką jak bransoletki, czy zegarek, najlepiej spryskać perfumami właśnie zgięcia łokci. Aby wzmocnić efekt dobrze jest przed aplikacją nasmarować skórę kremem nawilżającym.

Wewnętrzne zgięcia kolan

Zgięcia kolan może się wydawać naprawdę dziwnym miejscem do aplikacji perfum. Tu jednak działa ta sama zasada, co przy łokciach i nadgarstkach. Wewnętrzna część kolana wytwarza duże ilości ciepła, co sprawia, że perfumy dłużej i mocniej uwalniają swoją woń. To sprawia, że pachniesz subtelnie, ale przez cały dzień.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 17.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Piszę się tak że w tym przypadku (w znaczeniu - więc). A także, owszem, ale w znaczeniu - również, oraz, też.
Dodano: 2015-07-30 16:07:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja też nigdy nie spryskuję perfumami włosów. Poza tym zwłaszcza latem nawet moje ulubione zapach, nieco mnie drażnią. Dlatego też od jakiegoś czasu używam mgiełek zapachowych. Moją ulubioną jest Young by Jacques Battini http://sklep.jacquesbattini.pl/index.php/women/young-by-jacques-battini.html . Pachnie przepięknie i w zasadzie cała się nią spryskuję, bo świetnie odświeża i nieco ochładza. Na lato jest to moim zdaniem idealny aromat:).
Dodano: 2015-07-21 07:26:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
Alkohol zawarty w perfumach w dużej ilości wysusza włosy, także powodzenia!
Dodano: 2015-07-18 10:48:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×