Gęste rzęsy z Bourjois

Co jeśli miałabyś więcej rzęs niż możesz sobie wyobrazić? …I dlaczego maskara zawsze pomija niektóre rzęsy?

bourjois milion kobiet.jpg
Co jeśli miałabyś więcej rzęs niż możesz sobie wyobrazić? …I dlaczego maskara zawsze pomija niektóre rzęsy? Odpowiedzią na te pytania jest unikalna maskara Bourjois Volume Reveal. 
Tak na prawdę nie jesteśmy w stanie zobaczyć gołym okiem wszystkich rzęs! Małe, cienkie i transparentne włoski w kącikach oczu są praktycznie niezauważalne...
Bourjois stworzyło swoją pierwszą maskarę, która odsłania potencjał objętości kobiecych rzęs. Sprytna i wygodna w użyciu – umożliwia pokrycie wszystkich, nawet tych niezauważalnych rzęs. Jest nową bronią 
w kobiecych rękach – nie zawahaj się jej użyć!


UNIKALNA KOMBINACJA:
3x powiększające lusterko 
– by dostrzec każdą rzęsę
Kobiety nawet nie śmiały o tym marzyć… 
A jednak jest! Innowacyjna maskara z wbudowanym, trzykrotnie powiększającym lusterkiem!


Przybliż je do oka podczas aplikacji maskary i odkryj wszystkie rzęsy jakie tak na prawdę masz! Nawet te, których zazwyczaj nie widziałaś i pozostawiałaś je niepomalowane.

86% kobiet, które użyły maskary Volume Reveal, uznały, że powiększające lusterko pozwala dostrzec wszystkie rzęsy, nawet te najmniejsze. (Test przeprowadzony na grupie 103 kobiet).Szczoteczka chwytająca i dająca objętość każdej pojedynczej rzęsie. Pomysłowa i łatwa w użyciu, szczoteczka Volume Reveal chwyta każdą rzęsę już po pierwszym pociągnięciu.

POŁĄCZENIE 2 TECHNOLOGII:
Miękka, elastomerowa szczoteczka, która pozwala chwytać i pokrywać kolorem wszystkie rzęsy, nawet te najkrótsze.
Dwa rzędy włosków o różnych długościach – aby dosięgnąć i dopasować się do wszystkich rzęs dając im niesamowitą objętość od nasady aż po same końce.

83% kobiet zauważyło, że ich rzęsy są wyraźnie pogrubione * (Test przeprowadzony na grupie 103 kobiet).

Paryski szyk...
Sprytne rozwiązanie połączone z eleganckim opakowaniem - Volume Reveal jest prawdziwym, urodowym must have każdej paryżanki!
Czerń o jakiej marzysz!

Klasyczna lub wodoodporna, Volume Reveal jest ucieleśnieniem gęstej i głębokiej czerni, która niesamowicie podkreśla wszystkie kolory oczu. Dzięki niej Twoje spojrzenie będzie działało jak magnes!

Dodaj kreskę
Chcesz jeszcze intensywniej podkreślić głębię spojrzenia? Stwórz na górnej powiece czarną kreskę! Aby wyszła idealnie wykorzystaj do tego lusterko wbudowane w opakowanie maskary i niezawodnyeyeliner Bourjois Feture. Dzięki formie wygodnego pisaka zaledwie jednym ruchem ręki namalujesz idealnie równą, trwałą i kusząco czarną kreskę.


Dodał(a): Wiktoria Nowak , Wtorek 20.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×