Groszki na paznokciach - inspiracje

Nie masz pomysłu na ciekawy manicure? W tym sezonie szczególnie polecamy groszki! Zobaczcie kilka zdjęć - inspiracji jak wykonać taki ciekawy motyw na paznokciach.

paznokcie-w-groszki-tyt.jpg

Lato w pełni, a wy nie macie pomysłu na ciekawy manicure? Niemożliwe! My polecamy groszki - drobne, większe, równe i zupełnie różnej wielkości kropki, którymi możecie fajnie zapełnić swoje płytki paznokci. 

Jeśli wydaje wam się, że paznokcie w groszki zarezerwowane są tylko dla stylu retro, to jesteście w ogromnym błędzie. Owszem - o taką kombinachhę nie trudno i chyba jaka pierwsza narzuca się w myślach - w końcu wystarczy biała baza i czarne kropki, czy czerwona i groszki białe. Ale tak naprawdę wszystko zależy od kolorów lakierów, jakich użyjecie do wykonania swojego groszkowego manicure - a tym temacie obowiązuje totalna dowolność. Możecie wymyślać najbardziej szalone kombinacje. Biało-różowe, biało-błękitne a może kolorowe jak papuzi ogon? Niech jedynym ograniczeniem w wymyślaniu będzie jedynie wasza wyobraźnia. 

Zobaczcie także: Jak zrobić dobry manicure w domu?

Dla rozbudzenia waszej kreatywności w zdobieniu paznokci dorzucamy kilka fotograficznych inspiracji. Zwróćcie uwagę, że prawie na wszystkich zdjęciach każdy paznokieć na dłoni ma inny wzór! Nie bez powodu - sam groszkowy manicure wyglądałby nudno a tak - przykuwa uwagę!  

Jak zrobić kropki na paznokciach? Pomysłów jest kilka. Można do tego użyć wsuwaki do włosów, końcówki pędzelka do malowania farbami akwarelowymi, szpilki nadzianej na gumkę od ołówka.

Zobaczcie także: Letnie lakiery na każdą kieszeń

paznokcie-w-groszki-01.jpg

paznokcie-w-groszki-2.jpg

paznokcie-w-groszki-3.jpg

paznokcie-w-groszki-4.jpg

paznokcie-w-groszki-5.jpg

paznokcie-w-groszki-7.jpg

paznokcie-w-groszki-8.jpg

paznokcie-w-groszki-6.jpg

Zobaczcie także: Inny pomysł na letnie paznokcie - ombre

ID galerii:646

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Niedziela 21.06.2015 (aktualizacja: 2016-02-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
cudowne!!!!! mam fioła na punkcie pin up :D i przemawiają do mnie kropki :))) cudne.. zrobię sobie w najbliższym wolniejszym czasie ;)
Dodano: 2015-06-21 22:14:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×