Gwen Stefani – gwiazda wiecznie młoda! Jak ona to robi?

Poznaj sekrety urody jednej z największych gwiazd współczesnej muzyki!

Collagegwenyoungforevermain.jpg

Gwen Stefani to gwiazda, która na rynku muzycznym jest już od ponad 20 lat, ale... wcale po niej tego nie widać! Choć wokalistka ma już 47 lat, wciąż wygląda jak dwudziestolatka, ba, nawet lepiej! Stefani to bowiem jedna z tych kobiet, o których mówi się, że są jak wino - im starsze tym lepsze. I coś w tym musi być, bo, gdy miała 20 lat raczej nikt nie pomyślałby, że za kilka lat będzie nazywana seks bombą, a setki tysięcy kobiet z całego świata będzie starało się dowiedzieć, jak ona to robi, że tak wygląda? Najgorzej chyba na tym powątpiewaniu w zalety żony wyszedł na tym mąż gwiazdy - Gavin Rossdale, który, jak się okazało, po kilkunastu latach małżeństwa, przez kolejnych kilka, notorycznie zdradzał ją z opiekunką do dzieci.

Po traumie jaką przeżyła w związku z tym Gwen, wokalistka podniosła się, znalazła nowego partnera i... zaczęła wyglądać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jakby tego było mało, jej były mąż wyznał ostatnio w wywiadzie, że bardzo żałuje rozwodu, bo nigdy nie chciał, aby jego związek z Gwen skończył się w ten sposób. No cóż, w takim razie, trzeba było nie zdradzać...

Ale wracając do tajników urody wokalistki. Co wiemy na temat jej pielęgnacji? Całkiem sporo, Gwen zdradziła bowiem mediom swoje ulubione triki urodowe. Zapytana o sekret wiecznie młodego wizerunku Stefani odpowiada stanowczo: "Nie lubię ciągle mówić o moim wyglądzie. Szczerze mówiąc nie ma żadnego wielkiego sekretu, ale jest ciężka praca. Zdrowo się odżywiam, ćwiczę, katuję się" - przyznaje ze śmiechem gwiazda. 

Innym razem z kolei dodaje: "Twój piękny wygląd jest w Twojej głowie. Ja nigdy nie czułam się piękniej i bardziej kobieco niż zaraz po urodzeniu dzieci. Wtedy za każdym razem rozumiałam, co znaczy być kobietą w pełni i było to widać na zewnątrz". Jako bonus gwiazda zdradza też, jakich kosmetyków używa do pielęgnacji skóry: "Na co dzień nawilżam skórę balsamem i oliwką dla dzieci - to najlepsze kosmetyki". Coś w tym jest! My również często sięgamy po kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji dziecięcej skóry - często są łagodniejsze i mają więcej naturalnych składników!


">Gwen ostatnio z koleżanką po fachu - Celine Dion 

Gwiazda bez makijażu - wygląda na swój wiek? 


Co sądzisz na temat tajników urody Gwen? Czy myślisz, że za jej idealnym wyglądem stoi coś jeszcze, czy to naprawdę jedynie zdrowe odżywanie, kosmetyki i ciężka praca na siłowni?

Czekamy na komentarze!  

zdjęcia: Instagram.com/gwenstefani, people,  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Sobota 30.01.2010 (aktualizacja: 2017-01-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×