Gwiazdy "Celebrity Splash" bez makijażu

Gwiazdy dzielnie trenują... W wodzie ciężko zachować makijaż, zatem sprawdźcie, jak się prezentują bez niego.

Celebrity Splash


Już niebawem na ekranach telewizorów zagości nowy reality show, w którym zobaczymy gwiazdy i celebrytów. Oto pełen skład: Saszan, Maciej Dowbor, Rozalia Mancewicz, Odeta Moro, Dariusz Kuźniak, Monika Mrozowska, Mischeel Jargalsaikham, Julka Wróblewska, Przemysław Cypryański, Ilona Felicjańska, Elżbieta Jędrzejewska, Dorota Czaja, Andrzej Szczęsny, Aleksandra Ciupa, Włodzimierz Matuszak, Andrzej Młynarczyk, Tomasz Puzon, Robert Moskwa, Radosław Liszewski, Przemysław Saleta, Piotr Świerczewski, Andrzej Supron, Adam Kraśko, Bilguun Ariunbaatar.

Jak nie trudno się domyślić, gwiazdy będą skakały do wody, lecz nie będą to zwykłe skoki, a okraszone elementami akrobatycznymi. Aby wziąć udział w programie, sławy nie tylko musiały podjąć się wyzwania, jakim są treningi, ale także okazać się dużym dystansem do siebie i akceptacją własnego wyglądu, ponieważ będą się pokazywały w strojach kąpielowych, a panie dodatkowo bez makijażu.

Fotografowie już nie odstępują uczestników, robiąc im zdjęcia z treningów, na których część gwiazd prezentuje zupełnie naturalną urodę, a część próbuje przemycić choć tusz do rzęs, co jak w przypadku Oli Ciupy, nie zawsze wychodzi na dobre. Z kolei m.in. Odeta Moro i Dorota Czaja wyraźnie pokazują klasę i pięknie prezentują się bez makijażu.

Same oceńcie gwiazdy. Które najbardziej wam się podobają?Monika Mrozowska

Celebrity Splash

Dorota Czaja

Celebrity Splash

Odeta Moro

Celebrity Splash

Ola Ciupa

Celebrity Splash

Ilona Felicjańska

Celebrity Splash

Saszan

Celebrity Splash


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 02.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
blodka
Monika Mrozowska wygląda ślicznie bez makijażu. Ładnemu tapeta nie jest potrzebna. Za to Oli Ciupy nie poznałam. Bez makijażu jest nijaka.
Dodano: 2015-03-07 16:58:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×