Gwiazdy odsłoniły swoje biusty na rozdaniu nagród Grammy 2015

Na tak ważnym wydarzeniu panie chciały zwrócić na siebie uwagę. Niektóre postawiły na przyciąganie wzroku swoim biustem. Sprawdźcie, jak to zrobiły. Podoba się wam?

Gwiazdy odsłoniły swoje biusty na rozdaniu nagród Grammy 2015

Nie od dzisiaj wiadomo, że kiedy w jednym miejscu znajduje się wiele kobiet i przystojnych mężczyzn, pojawia się rywalizacja w zwróceniu na siebie uwagi. Jeżeli do tego dochodzi ranga wydarzenia i kreatywność gwiazd, powstaje prawdziwa bomba wybuchowa. Tak też było na rozdaniu nagród muzycznych Grammy 2015.

Część gwiazd oprócz tego, że wybrała oryginalne kroje i materiały swoich stylizacji, to jeszcze postawiła na mocne wyeksponowanie biustów, które nota bene nie były małe. Nawet Madonna, która jak wiadomo, ma już swoje lata, mocno odsłoniła swoje piersi. Z kolei Lady Gaga dodatkowo zwróciła uwagę na swój dekolt poprzez zastosowanie naszyjnika, który opadał dokładnie pomiędzy biust.

Niektóre sławy jednak już dawno nas przyzwyczaiły do tego, że odsłaniają swoje piersi. Wśród nich jest m.in. Kim Kardashian, która tym razem dodatkowo błyszczała niczym prawdziwa gwiazda dzięki założeniu złotej sukni.Zobaczcie sami, jak się prezentowały gwiazdy z mocno odsłoniętymi biustami.

Rocsi Diaz

Rocsi Diaz.jpg


Madonna

Madonna.jpg


Lady Gaga

Lady Gaga


Kim Kardashian


Kim Kardashian


Beyonce Knowles


Beyonce Knowles.jpg


Ashanti

Ashanti.jpg


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet

Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 09.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×