Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w nowej odsłonie

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, od otwarcia w 2006 roku, nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem gości. Jest jednym z najczęściej odwiedzanych SPA w Polsce, w tym przez liczną grupę stałych sympatyków.

_MG_1716-Edit_i.jpg

Każdego roku spędza w nim swój urlop tysiące gości, często w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Aby pobyty gości były zawsze komfortowe, hotel niezmiennie dba zarówno o najwyższą jakość usług, ale również o wygodę wypoczynku i atrakcyjny wygląd hotelu, regularnie inwestując w infrastrukturę.

Dlatego w ostatnim czasie poddano kuracji rewitalizującej 22 pokoje znajdujące się w lewym skrzydle na parterze (w tym pokoi standard family). - W nawiązaniu do najnowszych trendów pokoje zyskały nowy wystrój poprzez wymianę tkanin i zmianę kolorystki, także ścian - podkreśla Joanna Kaszubowska, dyrektor hotelu. - Dominujące we wnętrzach różne odcienie szarości nadają im stonowany, klasyczny i stylowy charakter. Dobrze będą się w nim czuły z pewnością osoby, które cenią spokój i umiarkowanie.

_MG_1447-Edit_i.jpg

Na łóżkach pojawiały się nowe narzuty, w oknach zawisły szykowne zasłony z tkanin wysokiej jakości o doskonałych właściwościach zaciemniających, a na podłodze pojawiły się miękkie i wyciszające wykładziny z delikatnym wzorem. Pokoje typu family zostały wyposażone dodatkowo w rozkładane kanapy. Zadbano też o przytulność pokoi, ocieplając wnętrza dodatkami w postaci poduszek, nowych lamp i wstawiając sofy z obiciem w kratę. - Lifting pokoi jest kontynuacją przeprowadzonej kilka miesięcy temu renowacji korytarzy hotelowych - dodaje Joanna Kaszubowska. - Teraz możemy zaprosić do pierwszych pokoi w nowej odsłonie. Cieszymy się, że wprowadzone zmiany zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych stałych gości, którzy doskonale czują się w nowych wnętrzach. Ale zapraszamy również osoby, które jeszcze nie znają naszego hotelu, a szukają miejsca na wypoczynek, spełniającego ich wysokie wymagania.

_MG_1578_i.jpg

Nowy design Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie odzwierciedla elegancję połączoną prostymi formami, subtelnymi wzorami i stonowaną kolorystyką sprzyjającą harmonii wypoczynku. Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego miejsca na relaks, to będzie według nas idealne, zaufaj nam...Dodał(a): Materiał partnera , Piątek 09.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×