Idealne fryzury na ślubne przyjęcie

Zostałaś zaproszona na wesele? Jesteś ciekawa, jakie są najnowsze trendy we fryzurach na taką uroczystość? Skorzystaj z porad naszego eksperta!

Idealne fryzury na ślubne przyjęcie

Idealne fryzury na ślubne przyjęcie


Wesele to wyjątkowe wydarzenie i tak samo wyjątkowo chce się czuć każda kobieta, która wybiera się na zabawę, by uczcić ten ważny moment dla młodej pary.

Fryzura jest jednym z najważniejszych akcentów całej kreacji, dlatego w tym przypadku też trzeba zapoznać się z obowiązującymi trendami i dodać sobie szyku swoimi pięknie ułożonymi włosami.


Zastanawiasz się, jaki szampon do włosów wybrać? - skorzystaj z porad naszego eksperta!

Dawno już odeszły w niepamięć misternie upinane włosek do włoska koki, trzymające się na stelażu z 40 wsuwek. Obecnie kobiety stawiają na lekkość i naturalny wygląd fryzury oraz swobodę, którą może ona dać.

Podczas zabawy włosy nie powinny przeszkadzać, stąd najczęstszą formą układania jest ich podpięcie. Obecnie najmodniej upinanymi włosami są różnego rodzaju warkocze, delikatnie podpinane, asymetrycznie z boku lub nisko przy szyi. Warkocz niekoniecznie musi być spleciony z całych włosów, może to być jakaś ich część, np. od grzywki do ucha.
Dobrym rozwiązaniem jest zaplecenie warkocza dobieranego, z którego można powysuwać nieregularnie włosy, by go rozluźnić i dodać fryzurze lekkości, tak zwanego wiatru we włosach.

Kolejnym sposobem na taką fryzurę jest podpięcie kilku warkoczy w jednym miejscu i niektóre z nich tylko rozluźnić lub zapleść je z ozdobną wstążką pod kolor sukienki. Jeśli jesteś posiadaczką krótkich włosów, rozważ możliwość uczesania ich do góry tak, żeby odsłonić twarz. Taką formę można powywijać prostownicą i dzięki temu uzyskać niecodzienny look.


ID galerii:988

Krzysztof Kulesza Fot. Basia Lubczańska.jpgEkspert MilionKobiet.pl
Krzysztof Kulesza
Stylista KMS California, salon Hair Definition Studio by Kulesza z Wrocławia
Fot. Inga Chawa


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 15.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kavi
Rihanna w długich, prostych włosach! Śliczna!
Dodano: 2013-05-16 09:23:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×