Innowacyjna suszarka do włosów z technologią Moisture Protect od Philips - nasz test

Sprawdziłyśmy na własnej skórze. Zdanie jest jednoznaczne.

Innowacyjna suszarka do włosów z technologią Moisture Protec od Philips - nasz test

Suszarka to sprzęt, bez którego niejedna z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Doceniają ją szczególnie panie, które codziennie rano myją włosy.

Niedawno w nasze ręce trafiła najnowsza suszarka do włosów Moisture Protect marki Philips. Co o niej wiedziałyśmy od początku z informacji producenta?

Suszarka za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy, dzięki czemu czujnik MoistureProtect mierzy temperaturę włosów i automatycznie zmniejsza, a następnie zatrzymuje nagrzewanie, kiedy włosy są suche. Jest to zatem wspaniała ochrona włosów przed przegrzewaniem. Dodatkowo funkcja kontroli temperatury ThermoProtect zapewnia optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Przy identycznym, mocnym nadmuchu powietrza można uzyskać skuteczne suszenie bez niszczenia włosów. Z kolei przycisk Cool Shot umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu chłodnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia i utrwalenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.
Dodatkowo suszarka Mosture Protect zapewnia pielęgnację jonową. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów. W rezultacie włosy stają się gładkie i lśniące, a Ty możesz cieszyć się łatwą i bezpieczną stylizacją suszarką o miłym dla oka designie.


Jak się to ma do rzeczywistości?

Sprzęt był codziennie testowany na długich włosach, które każdego ranka przyjmują wiele kosmetyków do stylizacji.

Wydawało mi się, że do tej pory używałam najlepszej suszarki. Też miała nie przesuszać włosów, jak również dość szybko spełniać swoje główne zadanie, czyli po prostu je suszyć. Nie będę przytaczać jej nazwy, ale powiem tylko tyle: Philips Mosture Protect jest lepsza!

Na początku zwraca uwagę fakt, że suszarka, jak na swoje wymiary jest lekka i bardzo dobrze leży w dłoni. Przyciski są tak ułożone, że bez problemu możemy zmieniać jej funkcje, np. intensywność nawiewu. Dodatkowym atutem jest długi kabel, uchwyt do powieszenia oraz otwierana klatka wlotu powietrza, co ułatwia utrzymanie sprzętu w czystości.

Na największą uwagę zasługuje oczywiście funkcja "moisture protect", która mierzy temperaturę włosów i ich nie przegrzewa! Co ważne, nie jest to jedynie "chwyt marketingowy", ponieważ jej działanie jest niemal natychmiastowo odczuwalne na włosach.

Suszenie długich włosów trwało ok. 10 minut, czyli tutaj nie było zaskoczenia. Ważne jest jednak co innego- pomimo braku odżywki na włosach, te były niebywale delikatne i na pewno NIE przesuszone. Co ważne, włosy się nie elektryzowały!

Teraz już nie będzie miejsca na inną suszarkę.

Patrząc ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że śmiało powinny po nią sięgnąć dziewczyny, które mają rzadkie, słabe włosy i chcą zapewnić im jak najlepszą ochronę.

Więcej informacji na www.philips.pl/pieknewlosy

Innowacyjna suszarka do włosów z technologią Moisture Protec od Philips - nasz test

Innowacyjna suszarka do włosów z technologią Moisture Protec od Philips - nasz test

Innowacyjna suszarka do włosów z technologią Moisture Protec od Philips - nasz test
Rekomendowana cena detaliczna wynosi 369,00 zł.

HR8280a.jpg

konkurs_suszarka.jpg
Foto: Mat. prasowe marki Philips/ Aleksandra Hangel
Źródło: Mat. prasowe/ MilionKobiet.plDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 25.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Nicki88
Dzisiaj generalnie wybór suszarek do włosów jest na tyle duży, że trudno samodzielnie wybrać tą najlepszą. Dlatego też bardzo pomocnym może tutaj okazać się ranking takich sprzętów, dostępny na https://przemianydomowe.pl/jaki-suszarka-do-wlosow-opinie-ranking/ . Dzięki niemu dużo łatwiej będzie nam wybrać odpowiednie rozwiązanie dla siebie, bez konieczności porównywania poszczególnych sprzętów.
Dodano: 2019-01-02 09:55:43 Zgłoś nadużycie
ryszka
ja jeśli chodzi o suszarki to nie wiem czy jest sens nie wiadomo jaką, ale nie mówię, że nie ma efektu bo na pewno jest. ja mam akurat z galerialucznik.pl już jakiś czas działa super, ma to co trzeba więc mi to wystarcza ;D
Dodano: 2017-04-27 19:18:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
moja ma taki przycisk jak jest za gorąco to mogę zchłodzić
Dodano: 2016-05-06 14:32:21 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×