Innowacyjne produkty na zmarszczki

Wypróbuj i ciesz się młodym wyglądem!

dce07d70-eda9-4b23-a46e-607a2d636f97.jpg

Pokochaj swoje kształty...

Accent Prime™  to prawdziwie luksusowa oferta najwyższej klasy. Platforma wyposażona w kilka głowic daje możliwa wykonywania zabiegów modelujących na ciało, wyszczuplających, redukujących cellulit, poprawiających napięcie skóry twarzy i ciała. Urządzenie posiada najwyższą dostępną na rynku częstotliwość fali radiowej (RF), w unikalnej technologii UniPolar (40,69 MHZ) oraz innowacyjną, opatentowaną technologie ultradźwiękową (US) o działaniu poprzecznym (tzw. zimnym). 

5b42b59a-9a76-4ce0-a5d2-4354ad2f8b36.png


Innowacyjna technologia

Opatentowana technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających ją tkanek. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Zniszczone komórki tłuszczowe są później wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny. Accent Prime stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji – niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą. Używając tej samej głowicy można pracować albo ciepłymi albo zimnymi ultradźwiękami. Możliwe jest też łączenie obu technologii dla uzyskania najlepszego efektu.


Oszczędność czasu

Ogromnym atutem Alma Prime jest głowica zabiegowa wyposażona w dużą końcówkę w postaci talerza. Dzięki niej, zabieg na powierzchni ok 300 cm 2 trwa około 20 minut! Oczywiście jest tu brane pod uwagę powtarzanie ruchów na określonym obszarze zabiegowym. W trakcie zabiegu emitowane są równomiernie rozkładające się ultradźwięki, rozgrzewając tkankę i niszcząc komórki tłuszczowe, co potwierdzają badania histologiczne. Rozwiązanie to dostępne jest jedynie z platformą Accent Prime.

Accent Prime wyposażony jest w  nowe aplikatory, które emitują wyższą energię oraz stosują zasysający mechanizm chłodzący, który nie tylko zwiększa komfort zabiegu, ale tez powoduje, że działanie RF jest głębsze, a tym samym skuteczniejsze.  Ta unikalna kombinacja redukuje czas zabiegu oraz ilość sesji, jaka jest konieczna do uzyskania satysfakcjonującego efektu. 


Accent Primy wyposażony jest w głowicę Pixel RFT. To unikatowa technologia, która wykonuje resurfacing ablacyjny i termiczny. Działa delikatnie, dzięki czemu ryzyko powstawania przebarwień po zabiegu jest minimalne. 

Wskazania do zabiegów 

1. Nadmiar lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej

2. Cellulit

3. Wiotkość skóry ciała i twarzy

4. Skóra obwisła po utracie wagi, ciąży czy w wyniku starzenia się

5. Bruzdy i zmarszczki

6. Przebarwienia, nierówny koloryt

7. Rozstępy 


Zabiegi można wykonywać na różnych głębokościach skóry, co zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i jego większą skuteczność. Tkanki otaczające obszar zabiegowy pozostają nienaruszone. Wszystkie zabiegi są bezpieczne i skuteczne bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość, nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt. Łączenie różnych technologii oraz opcji zabiegu wpływa na szybsze osiąganie rezultatów, zmniejszenie ilości sesji zabiegowych oraz bardziej długotrwałe efekty. Stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia chronią przed bólem w trakcie zabiegu i zapewniają jego komfort. Dodatkowo, zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do swoich codziennych zajęć!

Wypróbuj mezoterapię!

Zabiegiem, który uwielbiają nowoczesne kobiety jest mezoterapia, gwarantująca widoczne efekty już po pierwszym użyciu. Jest całkowicie bezpieczna i ma dobroczynne właściwości dla naszej skóry.

Innowacyjny preparat do mezoterapii  Neauvia Organic Hydro Deluxe to organiczny, wchłanialny preparat najnowszej generacji o potwierdzonym klinicznie bezpieczeństwie stosowania. Neauvia Organic Hydro Deluxe jest połączeniem naturalności i zaawansowanej technologii. Produkt jest dobrze tolerowany przez organizm ludzki co potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne. Mezoterapia Neauvia już po pierwszym zabiegu daje efekt wyraźnego nawilżenia i zagęszczenia skóry, oraz napięcia i pobudzenia do produkcji kolagenu. 

0f225ce1-1249-4e0d-a55e-9fcdd6be6202.jpg

Neauvia Organic Hydro Deluxe posiada innowacyjny skład, który wpływa na jakość zabiegu. Przede wszystkim zawiera najczystszą formę kwasu hialuronowego, który dodatkowo występuje w najwyższym stężeniu na rynku 18mg/ml.  Marka wykorzystała nowatorską technologię pozyskania kwasu, która przebiega wyłącznie w środowisku wodnym, bez użycia chemicznych rozpuszczalników, co właśnie gwarantuje otrzymanie najczystszej postaci kwasu. Marka zastosowała tę metodę ze względu na zwiększone bezpieczeństwo stosowania.

10a257bb-d535-448d-872b-e6a3db68c5ab.jpg

Kolejny składnik to hydroksyapatyt wapnia w stężeniu 0,01%, biostymulator, naturalnie występujący w organizmie, który pobudza skórę do produkcji kolagenu. Połącznie kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu widocznie poprawia elastyczność i gęstość skóry, nadając jej blask i rozświetlenie.

Preparaty Neauvia Organic Hydro Deluxe można stosować do korekty zmarszczek i polepszenia nawilżenia skóry. Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy przyjąć serię 3-4 zabiegów w odstępach 3-tygodniowych. Po zakończeniu serii warto jest zaproponować pacjentowi zabieg „przypominający” po pół roku od zakończenia terapii aby utrzymać efekt jeszcze dłużej. Nie należy podawać go w czerwień wargową.

Neauvia Organic Hydro Deluxe XL – 5 ml w jednej ampułce daje możliwość przeprowadzenia zabiegu mezoterapii również na ciało, 5ml koktajlu można wykorzystać także w okolicach szyi, dekoltu i dłoni. Produkt może być doskonałą bronią w walce z rozstępami i wiotką skórą.

Przed zabiegiem przeprowadzony jest wywiad, następnie wykonany jest demakijaż i ogólna diagnoza. Lekarz wspólnie z pacjentem ustala jakich efektów oczekuje pacjent, wybierana jest odpowiednia pojemność preparatu. Aby zabieg przebiegł komfortowo lekarz może zaproponować użycie znieczulenia. Zabieg polega na ostrzykiwaniu czyli iniekcji, trwa 5-10 minut w zależności od rodzaju zabiegu i  części ciała.

Neauvia jest dostępna w renomowanych klinikach medycyny estetycznej.
Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 20.07.2016 (aktualizacja: 2016-08-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×