Jak bardzo makijaż zmienia wygląd kobiety?

Jedna z blogerek postanowiła pomalować tylko połowę twarzy. Porównanie jej z nietkniętą połową jest mocno zaskakujące. Zobaczcie.

Jak bardzo makijaż zmienia wygląd kobiety

YouTube zaroiło się od vlogerek, które pokazują tutoriale, jak wykonać makijaż. Tematy są różne - od tych, które krok po kroku podpowiadają, jak narysować kreskę eyelinerem, wymodelować twarz, czy po prostu, po jakie kosmetyki warto sięgnąć.

Jednak youtuberka Nikkie postanowiła zrobić coś innego. Zobrazowała, jak mocno makijaż zmienia nasz wygląd. Nikogo przy tym nie skrytykowała. Powodów wykonywania make'upu może być wiele. Niektórzy tuszują nim nieodwracalne zmiany na twarzy, albo próbują zmienić jej kształt, a inni pragną podkreślić atuty twarzy. Jedno jest pewne - niekiedy makijaż sprawia, że kobieta jest nie do poznania.

Nikkie zobrazowała to malując połowę twarzy, a drugą zostawiła zupełnie naturalną. Na pomalowanej połowie zrobiła mocny makijaż oczu, dokleiła sztuczne rzęsy, podkreśliła kości policzkowe, a z kolei na nietkniętej makijażem połowie widzimy nierównomierny koloryt skóry, cienie pod oczami, przebarwienia, małe oczy.

Zobaczcie także: Jak powiększyć piersi... makijażem?

Dlaczego yutuberka zdecydowała się na taki krok?

Chcę tylko, by ludzie wiedzieli, że makijaż to zabawa i że nie ma dla niego granic. Jeśli masz na coś ochotę, zrób to - nie ma zasad! I dlatego ja kocham potęgę makijażu - mówi.

Wideo pojawiło się na YouTube zaledwie miesiąc temu, a na tę chwilę obejrzało go już ponad 5 milionów razy.

Zobaczcie je sami:Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 08.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
rozyczka
miałaś rację! zajrzałam na stronkę i dzięki poradom dobrała sobie odpowiedni podkład do mojej cery mieszanej, a to nie jest proste ! zakupy zrobiłam na istyl.pl, jak wiadomo u nich podkłady są w takiej niskiej cenie, że trudno w to uwierzyć :)
Dodano: 2015-06-30 07:56:35 Zgłoś nadużycie
najpiekniejsza
o matko! nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrany podkład jest podstawą makijażu i może zmienić kobietę, niestety nie każda babeczka umie to zrobić, polecam zajrzeć i poczytać na stronce na fejsie Piękne i Stylowe o wyborze podkładu Max Factor
https://www.facebook.com/PiekneiStylowe?fref=ts
Dodano: 2015-06-10 17:53:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×