Jak dbasz o skórę twarzy?

Ładna, zadbana cera może być Twoją niezawodną wizytówką i sprawić, że twarz na długie lata zachowa młodzieńczy wygląd. A Ty, w jaki sposób o nią dbasz?

Jak dbasz o skórę twarzy?

Jak dbasz o skórę twarzy?

Jesienią skóra szczególnie narażona jest na działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Zacinający wiatr, niskie temperatury i suche powietrze spowodowane sezonem grzewczym – to wszystko sprawia, że nasza skóra staje się szorstka, słabo nawilżona, pozbawiona blasku i naturalnego, zdrowego wyglądu.

Doskonałą metodą dotarcia do nich i stymulacji jest zabieg Restylane Skinboosters, który – jak wykazują badania kliniczne i opinie tysięcy pacjentek, stał się przełomem w walce z oznakami starzenia się skóry.

Kliknij i dowiedz się więcej na temat zabiegu Restylane Skinboosters!


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 26.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Witam,jesień to czas gdzie odpowiednio powinno się odżywiac swoją skórę chroniąc od wiatru i temperatury.Dobre są na pewno wszelkiego rodzaju maseczki odpowiednie do danego rodzaju skóry,a przede wszystkim jest to dobry czas na wykonywanie różnego rodzaju zabiegów,gdyż nie które w okresie lata nie są wskazane np.depilacja laserowa ,gdyż skóra nie powinna byc eksponowana na słońcu,ponieważ może powodowac przebarwienia.Natomiast zabieg jest bardzo korzystny ponieważ pozwala na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia zaledwie po kilku seriach.Polecam nie tylko mieszkankom trójmiasta gabinet w Sopocie Elmed Ul.Haffnera .Pozdrawiam
Dodano: 2012-10-25 22:50:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×