Jak pozbyć się tłuszczu na brzuchu i udach?

Chciałabym pozbyć się tłuszczu na brzuchu i udach. Jakie są rodzaje zabiegów, które pozwolą osiągnąć zadowalające efekty i czy są jakieś przeciwwskazania do ich wykonania?


Jak pozbyć się tłuszczu na brzuchu i udach?

Jak pozbyć się tłuszczu na brzuchu i udach?Istnieje kilka metod pozbywania się tłuszczu w różnych okolicach ciała. Metodę należy dobrać do pacjenta. Można wykonać liposukcję, lipolizę lub plastykę brzucha lub ud, czyli usunięcie całych płatów skórno-tłuszczowych. Lipoliza to dobra metoda dla pacjentów, którzy mają  niewielki nadmiar tłuszczyku i dobrej jakości skórę. Zabieg jest szybki, prawie niebolesny, a okres rekonwalescencji krótki.


Zabieg modelujący i-lipo - czytaj więcej o zabiegu!


Liposukcja jest skuteczną metodą pozbycia się niepożądanych depozytów tłuszczu, ale pod warunkiem, że skóra w okolicy liposukcji jest dobrze napięta i sprężysta. Liposukcja wymaga pewnego okresu rekonwalescencji – zwykle po 1 tygodniu można powrócić do swoich codziennych czynności. Przy pomocy liposukcji można się pozbyć nawet kilku litrów tłuszczu.

Uroda za wszelką cenę?

W przypadku, gdy namiar tłuszczu jest połączony z nadmiarem rozciągniętej i mało sprężystej skóry jedynym rozsądnym wyjściem jest usunięcia całego płata skórno-tłuszczowego. W ten sposób można pozbyć się nadmiaru tłuszczu i skóry. Uzyskuje się nowy, lepszy kontur, ale kosztem dość długiej blizny. Do każdego zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej pacjent powinien być ogólnie zdrowy. Ryzyko zabiegu nie może być duże.

Więcej na temat operacji plastycznych znajdziesz tutaj!
Lubomir Lembas
Ekspert MilionKobiet.pl

Lubomir Lembas

specjalista chirurgii plastycznej, LUX MED

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 04.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
to ja już chyba wolę ćwiczenia
Dodano: 2012-11-08 09:02:00 Zgłoś nadużycie
Anonim
Czy warto aż tak ingerować w swoje ciało aby mieć szczupła talię...
Dodano: 2012-09-12 14:48:42 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Jak poprawić kształt ust?

    Jak poprawić kształt ust?

    Marzycie o zmianie kształtu ust? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która posiada kilka zabiegów pomagających osiągnąć ich wymarzoną formę. Zobaczcie, na czym polegają. czytaj więcej

  • Piękna cera dzięki marchewce

    Piękna cera dzięki marchewce

    Nie bez powodu domowe kosmetyki zyskują co raz większą popularność – nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów, dostarczają skórze wielu witamin i minerałów, a ponadto są… czytaj więcej