Jak rozjaśnić włosy wodą utlenioną?

Zobaczcie, jak rozjaśnić czarne i brązowe włosy wodą utlenioną.

jak-rozjasnic-wlosy-woda-utleniona.jpgJeśli marzy ci się jakaś zmiana fryzury, ciekawym pomysłem może być rozjaśnienie włosów. Najlepiej taką metamorfozę zrobi fryzjer, ale na pewno nie będzie to tania usługa. Nic więc dziwnego, że w sieci możecie znaleźć wiele metod rozjaśniania włosów domowymi sposobami.

Dziś o dość znanym i starym jak świat sposobie rozjaśniania włosów wodą utlenioną. Buteleczkę takiego płynu za grosze możesz kupić w każdej aptece. Ten sposób szczególnie chwalą sobie te panie, które w życiu unikają środków chemicznych. Niestety, metoda ta bardzo niszczy włosy. Przy jej stosowaniu warto też zachować szczególną ostrożność, gdyż można bardzo łatwo zniszczyć włosy - mogą zacząć się kruszyć i będą wyglądały bardzo nieestetycznie.  

 POLECAMY: Jak kręcić włosy?

1. Jak rozjaśnić włosy wodą utlenioną?

Wystarczy suche włosy polać wodą utlenioną i zawinąć je w ręcznik. Trzymać je tak ok. 30 min. bez spłukiwania. Następnie umyć włosy szamponem i wysuszyć.  

UWAGA! Zanim wykonasz taki zabieg w widocznym miejscu na włosach, wypróbuj, jak ta metoda działa np. na włosach przy karku!

Ogólnie nie polecamy tej metody, bo efekt jaki możesz uzyskać na włosach to zupełna zagadka. Każdy ma inne włosy i nawet jeśli twojej przyjaciółce taki zabieg domowy się udał, Tobie wcale nie musi. 

POLECAMY: Jak wyprostować włosy bez prostownicy?

2. Jak rozjaśnić czarne włosy wodą utlenioną?

Czarnych włosów na pewno nie rozjaśnisz tak, by stać się blondynką. Chyba, że będziesz stosowała tę metodę często, ale wtedy bardzo zniszczysz włosy. 

3. JAK ROZJAŚNIĆ Brązowe WŁOSY WODĄ UTLENIONĄ?

Odpowiedź jak wyżej. 

POLECAMY: Jak chronić włosy przed słońcem?

WAŻNE: Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za działanie jakiejkolwiek z tych metod. Przedstawiamy tylko sposoby, które pojawiają się w internecie, ale ich nie polecamy. W końcu nikt nie rozjaśni wam włosów lepiej niż zawodowy fryzjer!  


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Poniedziałek 31.08.2015 (aktualizacja: 2015-09-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
anka7
Najlepiej pójść do fryzjera. Fryzjer ma profesjonalny sprzęt i kosmetyki. Spójrzcie: https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl
Dodano: 2019-01-28 18:18:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Jak rozjaśnić ciemne włosy?

    Rozjaśnianie włosów

    Rozjaśnianie włosów nie jest ani prostą, ani tanią sprawą. Jak zatem rozjaśnić włosy, aby nie wydać majątku u fryzjera, nie zniszczyć przy tym włosów i nie popełnić błędów?… czytaj więcej

  • Pielęgnacja rozjaśnianych włosów

    Pielęgnacja rozjaśnianych włosów

    Włosy rozjaśniane bardziej narażone są na zniszczenia, niż te w ciemniejszych kolorach. Wymagają one specjalnej, szczególnej pielęgnacji. Podpowiadamy, jak dbać o jasne włosy, żeby były… czytaj więcej