Jak się uczesać na wigilię? Mamy dla was 3 proste i urocze propozycje

Wigilia to wieczór kiedy chcemy wyglądać dobrze, ale zazwyczaj nie mamy czasu na długie szykowanie się. Mamy propozycje fryzur, które z pewnością wam się spodobają!

fryzury_na_wigilię_2014.jpg

Jak się uczesać na wigilię? Mamy dla was 3 proste i urocze propozycje

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia wiążą się z dużą ilością przygotowań. Tak się utarło w naszej tradycji, że chcemy, by te święta były najpiękniejszym czasem w roku i dokładamy wielu starań, by tak się właśnie stało.

Pochłonięci pieczeniem, gotowaniem świątecznych potraw i sprzątaniem często nie mamy już zbyt wiele czasu, by oprócz domu przygotować na wigilię także samych siebie. Mimo wszystko chcemy podczas rodzinnego wigilijnego spotkania wyglądać dobrze i odświętnie.

Szybki świąteczny makijaż i łatwa, ale efektowna fryzura to coś co bardzo nam się przyda w tej przedświątecznej gorączce. Mamy dla was aż 3 propozycje upięć, które nie zajmą wam wiele czasu, a mimo to będą wyglądać naprawdę bardzo dobrze i elegancko.

 

Fryzura 1 

Pierwsza propozycja to 3 małe koczki upięte obok siebie i oplecione pasmem włosów. Cała fryzura wygląda kobieco i elegancko, dlatego jest idealna na taką okazję jak wigilia.

fryzura_na_wigilię_1_2014.jpg

 Fryzura 2

Druga fryzura to niezdarnie upięty kok, który wygląda bardzo naturalnie i romantycznie. Warkoczyki zrobione z obu stron nadają całemu upięciu uroku, świetnie więc sprawdzi się ta propozycja na rodzinną świąteczną uroczystość.

fryzura_na_wigilię_2_2014.jpg

Fryzura 3 

Ostatnie upięcie jest najbardziej eleganckie ze wszystkich trzech. Choć pozornie może wydać się trudne do odtworzenia, wcale takie nie jest. Klasyka i elegancja zawsze są w modzie, dlatego z pewnością czesząc się w ten sposób nie będziesz musiała się martwić, że Twoja fryzura jest niestosowna. 

fryz3.jpg

Do uczesania się nie potrzeba wiele, wystarczy parę wsuwek, lakier do włosów i odrobina chęci. Nawet zbyt wiele czasu nie jest nam do tego potrzebne!

Oto instrukcja jak ładnie upiąć włosy na 3 sposoby:

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstosck.com/YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 23.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar