Jak wybrać odpowiedni kolor podkładu?

Część kobiet ma tendencję do bycia wierną jednemu kosmetykowi - zwłaszcza podkładowi, co nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ skóra ma różne potrzeby w zależności choćby od pory roku. Drugim problemem kobiet jest wybór odpowiedniego odcienia podkładu i tutaj czas na dobrą informację - mamy pomoc! Zobaczcie, co nowego pojawia się na rynku, dzięki czemu nie będziecie musiały obawiać się efektu maski.

Jak wybrać odpowiedni kolor podkładu?

Jak wybrać odpowiedni kolor podkładu?


Zapewne niejedna z Was ma w pamięci kobietę, która prezentowała na twarzy efekt maski. Jest to bardzo częste w przypadku kobiet, które twardo się upierają, że ciemniejsza karnacja jest zdecydowanie ładniejsza i za wszelką cenę próbują przyciemnić twarz pomijając szyję. Jeżeli już naprawdę chcemy zmieniać kolor swojej skóry, musi to być naprawdę bardzo misterna praca. Bywa też, że nie chcemy zbyt mocno ingerować w kolor cery, lecz po wyjściu z drogerii zakupiony podkład nie spełnia naszych oczekiwań będąc zbyt ciemnym. Bardzo często jest to wynik próbowania kosmetyku w złym miejscu na ciele albo nieodpowiedniego oświetlenia w pomieszczeniu. Okazuje się, że rozwiązanie tego problemu znalazła perfumeria Douglas, która jako pierwsza marka na polskim rynku, wprowadziła wyjątkową i innowacyjną metodę doradztwa makijażowego - analizę Douglas ColorExpert, opartą na komputerowym pomiarze odcienia skóry.

Na podstawie znanej na całym świecie palety kolorów Pantone®, urządzenie Douglas ColorExpert określa kolorystyczne DNA skóry, dokonując pomiaru w trzech miejscach: na czole, policzku i brodzie. Następnie, spośród 90 barw o różnej intensywności, tonacji i temperaturze, wybiera tę najlepszą dla konkretnej osoby. W ten sposób powstaje indywidualny Douglas ColorCode - szyfr pozwalający na dobór takich kosmetyków, dzięki którym będziemy wyglądać najpiękniej. W kilkadziesiąt sekund dowiemy się, jaki dokładnie odcień ma skóra i jakie produkty powinnyśmy wybierać, biorąc pod uwagę nie tylko odcień ale również takie czynniki jak rodzaj i stan skóry oraz właściwości produktu (np. fluid nawilżający, matujący, rozświetlający, liftingujący).

Analiza Douglas ColorExpert wykonywana jest całkowicie bezpłatnie w wybranych perfumeriach Douglas. Jesteśmy szczerze zachwycone wynikiem. Nareszcie nie będziemy musiały obawiać się efektu maski.

Jak wybrać odpowiedni kolor podkładu?

Jak wybrać odpowiedni kolor podkładu?


Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 17.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Ja w zależności od pory roku zmieniam podkłady i tak zimą to najczęściej podkład CC lub silniej kryjący (z CC polecam Bell bo jest rewelacyjny) natomiast latem i wiosną stawiam zdecydowanie na podkłady BB bo są delikatniejsze i tu też marka Bell BB Skin Adapt jest dla mnie najlepszy:)
Dodano: 2014-11-11 21:38:31 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ciekawy artykuł, ja żeby uniknąć efektu maski stosuję kremy BB, delikatna konsystencja i dopasowanie do cery sprawia, ze zawsze skóra wygląda naturalnie, a niedoskonałości nie są widoczne. Obecnie używam Multi Mousse Bell i jest rewelacyjny:)
Dodano: 2014-10-20 16:11:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×