Jesienna regeneracja w SPA

Kiedy za oknem zaczyna brakować słońca, warto dostarczyć ciału odrobiny luksusu, za który odwdzięczy się nam promiennym wyglądem, a poprawie ulegnie także nasze samopoczucie.

Jesienna regeneracja w SPA

Pobyt i zabiegi w spa to dobrodziejstwo, jak szczepionka, która ochroni przed czekającą nas jesienną szarugą i wychładzającą zimą. W spa można nie tylko zadbać o ciało i zmysły, ale całkowicie się zrelaksować i doładować odpowiednią porcją energii.

Hotele SPA Dr Irena Eris – Krynica Zdrój, Polanica Zdrój oraz Wzgórza Dylewskie - przez całą jesień proponują wyjątkowy pakiet "Podziel się luksusem", dzięki któremu można spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie bliskiej osoby. Pakiet obejmuje pobyt dwóch osób w cenie jak za jedną i zawiera: nocleg w pokoju dwuosobowym, śniadania i kolacje w hotelowej restauracji wg. menu szefa kuchni oraz relaks w Centrum SPA – obejmującym baseny, kompleks saun i jacuzzi, siłownię i studio cardio.

Dodatkowo każda z osób może codziennie skorzystać nieodpłatnie z zabiegów w hotelowym Kosmetycznym Instytucie do wartości 200 zł. To dodatkowy bonus przysługujący na każdą zarezerwowana dobę. Więcej szczegółów jest dostępnych na DrIrenaErisSpa.com.


Źródło: Mat. prasowe
Foto: Shutterstock

Zobaczcie także:

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 28.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×