Już są perfumy Adidas Originals by Jeremy Scott!

Czas na rewolucyjny zapach od modowego projektanta Jeremy’ego Scotta. Sprawdź, jaki jest.

Adidas Originals by Jeremy Scott

Jeremy Scott to projektant, który rzucił wyzwanie klasycznemu stylowi pop fashion - zarówno w modzie, a teraz również w świecie zapachów.

Pierwszy zapach, jaki Jeremy Scott stworzył dla adidas Originals uosabia kontrasty, przepełniające popkulturowy świat mody - miejsce, w którym wyobraźnia odgrywa główną rolę.

Triumf niekonwencjonalności…

Jeremy Scott for adidas Originals wychodzi poza oczekiwane schematy. W unikalnej formule zapachu unisex zestawia kontrastujące ze sobą kobiece i męskie pierwiastki.

Piękno…


Zmysłowe połączenie różanych akordów, rabarbaru oraz bergamotki z Kalabrii wyzwala subtelną kobiecość, która przepełnia zapach oszałamiającą dawką nieskrępowanej wolności. Ten manifest, ujęty w słowach "wszystko jest możliwe" odwołuje się do kultowych adidasów z ikonicznym skrzydłami Jeremy’ego Scotta z kolekcji adidas Originals.

i bestia…

Ciemna strona mocy wyraża się w tajemniczych nutach delikatnego kadzidła, białego pieprzu, kaszmeranu, aldehydów, zmysłowego piżma i ambry oraz drzewa kaszmeranowego. Zestawienie wprowadza w surowy, męski klimat i stanowi interpretację zwierzęcych motywów, które można spotkać w kolekcji adidas Originals Jeremy’ego Scotta - najlepszym przykładem są bluzy w panterkę, kurtki określane jako gorilla track jackets i buty nad kostkę w tygrysie wzory z wystającym z tyłu, charakterystycznym ogonem.

Adidas Originals by Jeremy ScottNuty głowy: begamotka z Kalabrii, aldehydy, biały pieprz

Nuty bazowe:
róża, skropiony wodą rabarbar, delikatne kadzidło

Nuty serca:
kaszmeran, ambra, zmysłowe piżmo


Cena:
ok. 369 zł


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 04.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×