Każda z nas wygląda najlepiej po trzydziestce... Dlaczego? Świadczy o tym kilka rzeczy!

To najwyższa pora przestać martwić się kolejnymi urodzinami!

po3ce.jpg

Boisz się upływającego czasu i pierwszych zmarszczek? Martwisz się, że w tym czasie przestaniesz przyciągać wzrok przedstawicieli przeciwnej płci? Zupełnie niepotrzebnie! Okazuje się, że trzydzieste urodziny to... powód do radości. Jest co świętować- w tym czasie piękno każdej kobiety jest najbardziej zauważalne. Dlaczego tak się dzieje? Znamy przynajmniej 5 powodów. Oto one:

Znasz swoją wartość

Trzydziestoletnia kobieta zwykle wie, czego najbardziej chce od życia. Wiele już przeszła i zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy mężczyzna powinien mieć prawo ją ranić. Dlatego kiedy "dorastamy", nie potrzebujemy potwierdzenia swojej własnej wartości- nawet gdy mamy gorszy dzień i nie zdążyłyśmy się umalować, wiemy że najważniejsze jest to, co mamy w środku. To właśnie pewność siebie jest dla mężczyzn najbardziej seksowna...

Wiesz, w jakich kolorach jest Ci najlepiej

Jako dwudziestokilkuletnia dziewczyna lubisz eksperymentować z kolorami ubrań i kosmetyków? Zapewne wiesz, że Twoje eksperymenty nie zawsze kończą się dobrze. Spokojnie- znalezienie najlepszych rozwiązań i poznanie sekretów swojej własnej urody niestety wymaga czasu. 

Nauczyłaś się malować

Im więcej "wpadek" zaliczyłaś, tym lepiej- w wieku trzydziestu lat na pewno wiesz, jakie kosmetyki są dla Ciebie najlepsze. Dojrzałe kobiety nie próbują na siłę zwracać uwagi otoczenia na swoje atuty i to czyni je pięknymi. Zaczynają również używać szminki do ust, która podkreśla ich kobiecość.  

Masz ładniejszą cerę

Wraz z wiekiem nasza skóra sama pozbywa się wielu niedoskonałości takich jak trądzik czy zaskórniki. Im jesteś starsza, tym mniej snu potrzebuje Twój organizm, dzięki czemu sińce pod oczami, na które teraz tak bardzo narzekasz, już za kilka lat nie będą widoczne. 

Nabierasz kształtów

Kiedy hormony kobiety pozostają w równowadze, jej ciało "zachowuje się" zupełnie inaczej niż wcześniej. Po trzydziestce zaczynamy również zwracać uwagę na swoją figurę, dzięki czemu często decydujemy się na aktywność fizyczną- niektóre trzydziestoletnie kobiety są bardziej jędrne i wysportowane niż dwudziestolatki! 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 03.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
"Boisz się upływającego czasu i pierwszych zmarszczek? "
Jakich zmarszczek? Cera w tym wieku naturalnie jest jędrna, no chyba, że ktoś "zadbał" o to, by tak nie było.
To wyglądanie najlepiej wynika po prostu z tego, że ktoś się już nauczył, jak o siebie dbać - do tego dochodzi się metodą prób i błędów.
Dodano: 2017-10-07 14:11:19 Zgłoś nadużycie
Anonim
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !
Dodano: 2017-10-06 19:00:35 Zgłoś nadużycie
Anonim
bardzo to ładnie i prosto brzmi, tylko że zawsze facet wyhaczy tą jeszcze młodszą ;) więc to artykuł dla singielek które się tylko pocieszają, że jeszcze kogoś znajdą. najlepiej to kupić sobie iqgreen, schudnąć kilka albo kilkanaście kilogramów i przestać się łudzić że ma się jeszcze czas na szukanie - szukać teraz.
Dodano: 2017-10-05 15:12:34 Zgłoś nadużycie
Anonim
co za bzdury
Dodano: 2017-10-04 10:42:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×