Kendall Jenner twarzą marki Estee Lauder!

Kendall jest zdecydowaną faworytką jeżeli chodzi o modeling w mediach społecznościowych, co doceniła również branża kosmetyczna. Sprawdźcie szczegóły.

Kendall Jenner twarzą Estee Lauder

Marka Estee Lauder ogłosiła, że podpisała kontrakt z Kendall Jenner, nową gwiazdą mody i mediów społecznościowych. Gwiazda będzie się pojawiać w kampaniach reklamowych emitowanych w mediach cyfrowych, telewizyjnych i drukowanych.

Kendall reprezentuje nowoczesne piękno, zupełnie nowe pokolenie kobiet, które dzielą się swoim życiem 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu w wizualnie atrakcyjny sposób i jest pomostem pomiędzy światem mody, rozrywki i mediów społecznościowych - powiedziała Jane Hertzmark Hudis, Global Brand President, EstéeLauder.

Kendall Jenner twarzą marki Estee Lauder

Kendall Jenner twarzą marki Estee Lauder


Reprezentować tak wspaniałą markę to uczucie jak ze snu – to niesamowite wyróżnienie, zupełnie onieśmielające - powiedziała Kendall Jenner. Kiedy się o tym dowiedziałam, byłam za kulisami tygodnia mody w Paryżu, a przez cały ten czas musiałam utrzymać tę informację w tajemnicy. Jestem szczęśliwa i podekscytowana, że mogę się już tą wiadomością podzielić i być częścią Estee Lauder.

W ostatnim roku kariera tej młodej modelki nabrała ogromnego rozpędu. Brała ona udział w pokazach kolekcji jesień/zima 2014 Marca Jacobsa,  Haute Couture Chanel, a potem wystąpiła w pierwszej kampanii reklamowej dla domu mody Givenchy na sezon jesień/zima 2014; pojawiła się również w pokazach mody wiodących projektantów, takich jak Balmain, Dolce &Gabbana, Fendi.

Jak sobie poradzi w branży kosmetycznej? Uważacie, że marka podjęła dobrą decyzję?

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 17.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Lepiej nie mogli wybrać. Nie widziałam nigdy piękniejszej dziewczyny niż Kendall.
Dodano: 2014-11-19 17:34:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×